Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 Tsi-Dsg İbiza PİİİRii ARIYORUM :D

Garantisi biten bir aracın Bakım Serviste mi? Sanayide mi? yapılmalı.

• Kesinlikle Serviste Yapılmalı.

Kullanılan: 3 37.5%
  • Kesinlikle Sanayide Yapılmalı.

Kullanılan: 3 37.5%
  • İkisinide değerlendirip ucuz olan tercih edilmeli.

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
aracın güzel araç kardeşim tadını cıkarmaya bak garantın bıttıyse eger dısarda yaptıracagın servısı ıyı seçmelısın özel servısler de yarı yarıya yaptıra bılırsın ama aracın dılınden anlayan bırıne emanet etmeye bak keyifli forumlar

Doğru söylüyosun kardeşim. ''2013 Sıfır km Fiat Punto S&S Easy 1,4 lt 77 hp duologic '' bir araçtan sonra gücü ve konforu hissediyorum.

Seat araçlarının hiç biri Fiat araçlarla kıyaslanmaz bile çukurdan geçerken bildiğim tüm duaları okuyordum Fiatta.

Ancak şimdi tedirgin olmama karşın beni inanılmaz şaşırtan içeriye gayet tok bir torsiyon sesi alan hatta bazı çukurları yok sayan bir süspansiyon sistemim var.

Sattığım aracımda start-stop, esp, ebd, hillholder, asr, duologic vites, yol bilgisayarı, hız sabitleyici vs.... var oğlu vardı. Ancaaaak 1,4 atmosferik 77 hp güçsüz cılız bir motor vardı.

Buradan araştıran arkadaşlara örnek olayım. Güçsüz motor tercih etmeyin. Firmalar güçsüz motorlara muazzam donanım ekleyip satmaya çalışıyorlar. Motorun güçsüz olursa Asr (anti patinaj-çekiş kontrol sistemi) ne işe yarar yawww zaten araç güçsüz bir motora sahip ve zaten pati çekemiyor tork yok güç yok sen neden Asr koyuyosun bu araca????

Neden mi satış politikası işte cazibe noktası oluşturuyorlar.

Eski Punto aracımda 4 cam otomatikti. İnanın bir kez kullanmadım kullanmadık. Klimalı araçta çoğu zaman klima tercih ediliyoruz. Gereksiz o kadar donanım var ki bu araçta bunu daha iyi anladım.

TÜRKİYE ŞARTLARINDA ARACIN 100 HP den aşşağı olmayacak. Kimse kusura bakmasın.

Geri
Üst Alt