Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 Tsi-Dsg İbiza PİİİRii ARIYORUM :D

Garantisi biten bir aracın Bakım Serviste mi? Sanayide mi? yapılmalı.

• Kesinlikle Serviste Yapılmalı.

Kullanılan: 3 37.5%
  • Kesinlikle Sanayide Yapılmalı.

Kullanılan: 3 37.5%
  • İkisinide değerlendirip ucuz olan tercih edilmeli.

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
ulu kardeşimin dediği ekstra olaraktan da dsg vites kutusu yağı şanzıman yağını da ihmal etmemek gerek :) ama dsg nin hangi bakım peryodunda yağı değişiyor servis biliyor.ayrıca can mal güvenliği için 30 bin fren disk balatalar ön düzen rutin kontroller edilmelidir... @biancoangelo
30.000 BAKIMDA

hava filtresi
polen filtresi
benzin pompası
yağ filtresi
ve yağ değişimi var, dsg için ekstra bir bakım olacağını sanmıyorum, @kirlisakal abi sen ne buyurursun bu konuda

Son düzenleme:
cumaretesi gel ben sanayideyim :) hallederiz :):):)

pahalı bişi değil kubilay 40-50 tl arasında bişi, bujilerinide değiştir istersen 40-50 tlde onlar tutar, normalde 45000 km gider ama ben değiştim içim rahat etsin

aracın güzel araç kardeşim tadını cıkarmaya bak garantın bıttıyse eger dısarda yaptıracagın servısı ıyı seçmelısın özel servısler de yarı yarıya yaptıra bılırsın ama aracın dılınden anlayan bırıne emanet etmeye bak keyifli forumlar

Geri
Üst Alt