Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi chip yaptıran yokmuu

Ben o kuyuya taşı attım ama kuyuda su yokmuş :) pschiptuninge 2 kez gittim henüz çıkmamış leon için. İbizalar için olabilir orası belli olmuyormuş. Yazılım çıktığında barbaros abi yazıcakmış buraya.

BoostER da streetfire'da videoları var, araçları iyi yürüyor. Ankarada olan bir arkadaş düşünüyorsa yaptırabilir. Memnun kalırsa da birlikte yapılabilir.

bakalım bende bu tatilde mehmet gazihan a yaptırmayı düşünüyorum inşallah aksilik çıkmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-seat-ibiza-1-2-tsi-icin-chip-tuning-66792678/detay/

f
iyat ı içinse eğer burası custom yapıo bildiğim kadarıyla herkez birini bekliosa bence hepberaber gidelim aynı anda yaptıralım :)

Ben o kuyuya taşı attım ama kuyuda su yokmuş :) pschiptuninge 2 kez gittim henüz çıkmamış leon için. İbizalar için olabilir orası belli olmuyormuş. Yazılım çıktığında barbaros abi yazıcakmış buraya.

BoostER da streetfire'da videoları var, araçları iyi yürüyor. Ankarada olan bir arkadaş düşünüyorsa yaptırabilir. Memnun kalırsa da birlikte yapılabilir.

Ben yazılımımı ona yaptırdım. Tavsiye ederim. PS bayisi zaten.

Beyinle alakalı bir durum söz konusu 1.2t lerde.Barbaros abi de yazmıştı forumda.İbizalarda demekki farklı beyin çıkabiliyor

etuners : Tuning
sizce güvenilir olurmu 2.1 bar ben tosfed te teknik kontrolcüyüm gırtlağa kadar yüklü evolar 2.5 bar basıyorlar güvenli modda yoksa orda yazan ı ben mi yanlış anlıyor upsolite yazılım la 2.1 bar basıyor diyor heralde demi :confused:

1.2 tsi stock kaç bar basıyor bilen varmı acaba?

1.2 Tsi ibizanın yazılım ile tadından yenmez :)

Geri
Üst Alt