Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi chip yaptıran yokmuu

emir 1.2 tsı abt yazılım var oda uçuk bir fiyat lakin 140 ps 220 nm tork alıyorsun

teşekkürler yaptıran bi bildiğiniz yapan varsa bilgi verirseniz sevinirim

aslında bende yaptırmak istiyorum ama yüksek devirlerde değil düşük devirlerde tork istiyorum genelde kalkışta hızla işim yok dur kalkta araba rahatlasın

I ıh. Ben görmedim duymadım bilmiyorum.

Alper, zaten senin 1500dd'de aldığın tork bandını yükseltiyor. yani 1500dd'de 175 alcağına 220 alıyosun.

ABT yazılım ise RON98 benzin ile o değerleri veriyor. RON95'te değerin düşebileceğini dökümanda belirtiyor.

I ıh. Ben görmedim duymadım bilmiyorum.

Alper, zaten senin 1500dd'de aldığın tork bandını yükseltiyor. yani 1500dd'de 175 alcağına 220 alıyosun.

ABT yazılım ise RON98 benzin ile o değerleri veriyor. RON95'te değerin düşebileceğini dökümanda belirtiyor.

hangisinde baktığımı hatırlamıyorumda 2000 den sonra yükseliyo tork diye gösteriyodu grafikte sonuçta turbo 2000 de giriyo

1500 da 220 alıyosa oda iyidir yani

1.2 tsi dışarıda pek kullanılmıyor millet napıcakki 1.2 yi turbosuz kullanlar falan var hollandada falan yada 3.0 5.0 motor kullanıyorlar benzin sudan ucuz nası olsa

ABT'de 1500dd'de 175nm veriyor. 2000'de yada 2200dd'de 220nm veriyor. Ancak 4500-5500 arası 140hp veriyor. HP bandıda yüksek devirde süreklilik sağlıyor. ABT'nin değerlerini ben beğendim ancak hem 4000TL vermek hemde 95 oktan benzinle bu değerin bayaa düşeceğini düşünüyorum yani 135'den de aşşağıya :) o yüzden gerek yok

Sıktıramıyor kimse:D
Güzel bir custom yazılım yapılabilir aslında ama o motor ikaz ışığının bir kere yanması beni arabadan soğutur.

Geri
Üst Alt