Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Blue Motion Golf 7 hakkında bilgisi olanlar buraya...

mgencay

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bildiğiniz üzere aşık olduğum 2007 Leon'umu otomatik vitesli yeni bir araç almak için sattım. Hala gözüm yollarda o çekici Leon'lara bakıyor, bu arada çok zaman geçmiş olması ve bebeğimiz dolayısı için artık düz viteste bakıyorum. Bu aralar 1.2 Golf'e yöneldim; kullanan veya bilen varsa yardımcı olabilir mi?Fiyat kalite yakıt değerlendirmesi yaparsanız memnun olurum. Bütçe soran olursa 45.000 idi 48 lere çıkarttık Golf'ten sebep, benim için güvenlik önemli, desteğinize teşekkürler...

Neden 1,2 leon değil zamaninda burada 1.2 leon candir diye çooook dedim bendeki 1.2 leondu çokta memnundum

Güvenlik gerekçesi demişsiniz de leonda da fazlasıyla güvenlik var. Golfe tutkunluğunuz varsa tabiki o ayrı bir mevzu. Yeni Golf 1.2 TSI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG şu anki fiyatı 52900 TL civarında. Otomatik isteğiniz olmasa comfortline ile full olmasa da boştan daha dolu bir tercih olabilir. Yalnız 1.2 motor konusu bence göreceli. Kimisine yeterli kimisine yetersiz. Bence gidip bir test aracı sürün derim. Geçen haftalarda leon 1.2 dsg denedik yani tamam aracın motoru yeterli gibi ama aracı doldurduğunda (o gün 4 kişi idik araçta) motor bağırıyor fakat toparlayamıyor gibi geldi. Hız olarak 170 lere kadar çıktık bir ara sıkıntı olmadı. Fakat dediğim gibi araç dolu iken motor biraz zorlanıyor gibi.

Hayırlısı olsun kardeşim... Ama neden Golf te kaldın ki... madem 48000 lere çıkabiliyorsun o zaman kesinlikle yeni Leon al style paketli... istediğin herşey var güvenlik dersen güvenlik... ekonomi dersen ekonomi hem de otomatik... 460km de 115tl benzin yaktı aracım 85km sabit hızla... O kadar bütçrn var sa hiç durmadan git yeni Leon al derim...

Leon bambaşka tabii ki ama ön göğüsün köşeli olmasını sevemedim.

Hayırlısı olsun kardeşim... Ama neden Golf te kaldın ki... madem 48000 lere çıkabiliyorsun o zaman kesinlikle yeni Leon al style paketli... istediğin herşey var güvenlik dersen güvenlik... ekonomi dersen ekonomi hem de otomatik... 460km de 115tl benzin yaktı aracım 85km sabit hızla... O kadar bütçrn var sa hiç durmadan git yeni Leon al derim...
Teşekkürler Alper Abi,
Adamlar opsiyonel yapmış alarmı, park sensörünü anlayamadım ki...

Teşekkürler Alper Abi,
Adamlar opsiyonel yapmış alarmı, park sensörünü anlayamadım ki...

Mert kardeşim alarm çok gerekli bişey değil bence artık bir çok marka ops. yapıyor alarmı... Park sensörü yok benim araçta çok da lazım değil... serviste 150TL ye takıyorlar... Bir kere daha düşün derim...

Hakkınızda hayırlısı. Golf güzel bir tercih olur.

Geri
Üst Alt