1.2 tsi blow off | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

1.2 tsi blow off

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında AL441 tarafından paylaşıldı.

1. AL441

AL441
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1.2 tsi sc ibizam var blow off taksam artıları ne olur eksileri ne olur soylerseniz 1-2 gün içerişinde taktıracam.
    Şimdiden teşşekür ederim.

2. SİMON

SİMON
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    63
    Almanlara uygun forge blow off var ama cogu kisi ses duyamadigi icin sokturuyor islevini yerine getiriyor ama

3. ilkerbilim

ilkerbilim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    1.2 TSI için blow off adapter (spacer) olsaydı daha iyi olurdu ama malesef yok. Bunun dışında HKS ya da Greddy istersen arkadaşım getirtiyor.

4. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    ufacık turbo ıle lag yasarsan zevk almazsın arabadan,2 kere cuf ses duycaksın dıye surus keyfını dusurucek baglaması masraflı olucak

5. AL441

AL441
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    lag baya hissedilir şekilde mi oluyor yani araba yığılıyor mu resmen?

6. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    blow off butun basıncı dısarıya verınce dogal olarak turbo daha gec doluyor,arabanın devır alırken gıtmemesı de can sıkar.tabı bu cok cok abartılıcak derecede b dusus olmaz performansta ama gereksız yere takmanın manası yok zaten

Bunu beğendi. AL441 bunu beğendi.
  7. ilkerbilim

ilkerbilim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Ben bir süre Forge Blow Off Adapter kullandım. Keyifliydi. Blow off sesini sevmediğim için bunu almıştım ama o da lag yapıyordu. Öyle aman aman hissedilir derecede değildi tabi. Turbon zaten küçük olduğu için yaptığı lag da çok uzun sürmeyecektir diye düşünüyorum -ki senin aracın DSG olduğundan gazı bırakmadığın sürece lag yapmayacaktır. -. En azından benim aracımda böyleydi. Bunun dışında 1.2 TSI'ya blow off takmak tamamen senin zevkine kalmış. Aracına vereceği bir artı yok. Sadece ses.

8. scaliskano

scaliskano
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    1.2 tsi ibiza küçük araba küçük motor fazla iyi olmaz gibime geliyor.
    ama daha büyük sedan tipi maserati audi subaru vs ağır abilere iyi gider bence:cool:

9. emir-emir

emir-emir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    olur çokta güzel olur zaten 3 saniye bariz bekliyorsun dipgaz yaptığında turbonun dolmasını bunda da 4 saniye beklersin çok ta güzel ses çıkar dump valve tercih etmeni isterim bende yakında düşünüyorum

Sayfayı Paylaş