Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı arkadaşlar bakıverin bi.yakıt tüketimi:)

yakın bi zmnda eskişehir yapabilirim aslen bozüyüklüyümde eskişehirde teyzemler amcamlar var onların yanına gelebilirim gelirsem görüşmek isterim sizlerle...

tabiki her zaman beklerim yanlız ben perşembe kaçıyorum finaller bitiyor :D kısmetse cuma yada cumartesi iş için artvine gidicem :)

ama özelden numaramı atıyorum bu arada gelicek olursanız haberleşelim 2 3 hafta sonra geri dönmüş olurum eskişehire :)

tabiki her zaman beklerim yanlız ben perşembe kaçıyorum finaller bitiyor :D kısmetse cuma yada cumartesi iş için artvine gidicem :)

ama özelden numaramı atıyorum bu arada gelicek olursanız haberleşelim 2 3 hafta sonra geri dönmüş olurum eskişehire :)

yakın zmn olmasada bahara doğru falan garanti gelirim senede 2 sefer garantisi var...

tabiki tarık neden olmasın ben scw ye katılalı kısa bi süre oldu...burada yunus emre sen ben buluşuruz artık inşallah...gerçi yunus emreyle tanışma fırsatı bulmadık ama en kısa zamanda onunla da tanışacağız artık.....

yakın zmn olmasada bahara doğru falan garanti gelirim senede 2 sefer garantisi var...

baharda buradayım kesin görüşürz :)

tabiki tarık neden olmasın ben scw ye katılalı kısa bi süre oldu...burada yunus emre sen ben buluşuruz artık inşallah...gerçi yunus emreyle tanışma fırsatı bulmadık ama en kısa zamanda onunla da tanışacağız artık.....

görüşürüz abicim başka seatçı arkadaşlarımızda var :)

Arkadaşlar şimdi bişey öğrenmek istiyorum Ben hafta sonu Ankaradan Adapazarına bir yolculuk yaptım depoyu fulledim arabada 4 kişiydik dün dödük aynı kişilerle.
Benzin alırken ışık yanmıştı dediğim gibi fulledim Ankaraya girdik benzin ışığı yine yandı toplam km re baktım 652 km yazıyordu.Yol durumu ise giderken genel ortalama 120 ama aşağı yukarı bi 20 km 200 km hızla gittik gelirkende 120 den yukarı çıkmadım sanki benzin çok yakıyor gibi geldi bana araç 1.4 tsi ve daha 3000 km de yorumlarınıza çok ihtiyacım var.

koray bnm ibizada yedek depo we kendi deposu full 50 55 litre benzinle 400 km de bittigini bilirim uzun yolda :) saframboludn ciktim istanbula gelince isik yandi resmini cekemedim keske cekseydim satmissin arabayi cok ariyacaksin yanliz soyliiim :) ibiza mk4 6l cok zewkli bir aracti

Arkadaşlar şu işi bir neticeye bağlayalım :) ben ciddi ciddi leona niyetleniyorum. İstanbul içi normal kasmadan kullanımda 1.2 tsı ne yakat 1.4 tsı ne yakar? Ekonomi istiyorsam 1.2 tsı mı almalıyım yoksa aynı kapıya mı çıkar?

Arkadaşlar şu işi bir neticeye bağlayalım :) ben ciddi ciddi leona niyetleniyorum. İstanbul içi normal kasmadan kullanımda 1.2 tsı ne yakat 1.4 tsı ne yakar? Ekonomi istiyorsam 1.2 tsı mı almalıyım yoksa aynı kapıya mı çıkar?

bence imkan varsa bu ara TSI out TDİ in guzel bir 1.6TDİ DSG... illa TSİ olacaksa 1.4 TSİ iyidir sakin kullanımda başarılı bi araç

TDI a içim gidiyor ama o kadar imkanım yok malesef :( olursa 1.2 ve veya 1.4 tsı

Geri
Üst Alt