Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı arkadaşlar bakıverin bi.yakıt tüketimi:)

arkadaşlar benim araç daha 350 kmde ve kısa mesafe havalar soğuk (eskişehir) motor ısnmadan varmış bulunuyorum gideceğim yere. o yüzden menzil maksimum 400 km gösteriyor....umarım yunus emrenin menzilini bizde görürüz......

tabiki yunus emre bende çok arzu ediyorum bu aralar felaket bi ders yoğunluğum var dersane özel ders derken arabanın bile yüzünü göremiyorum sorma buluştuğumuzda şu taktikleri verde bizim araçta az yaksın gerçi araç çok yeni ondandır birde havalrdan sanırım....

kısa mesafe ve eskişehirin içi ise çok çok normal heleki yeni motorda :) ben genelde karma sayılır güzergahları seçiorm zorunlu olmadıkça girmiorm merkeze

kısa mesafe ve eskişehirin içi ise çok çok normal heleki yeni motorda :) ben genelde karma sayılır güzergahları seçiorm zorunlu olmadıkça girmiorm merkeze

yakın bi zmnda eskişehir yapabilirim aslen bozüyüklüyümde eskişehirde teyzemler amcamlar var onların yanına gelebilirim gelirsem görüşmek isterim sizlerle...

Geri
Üst Alt