Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi aracıma haftaya cut out yapılacak fikrinizi paylaşırsanız seirim.

Arkadaşlar güzel öneri yapmışlar ancak 76lık biraz fazla gelir :) hiç gereği yok...
ortaya kadar 63lük yada 70lik düz boru yapılır daha sonrasında orjinal egzoz durur birde cut out yapılır... En iyisi öyle olur...
Hatta araba yazılım dışında stock ise 60lık egzoz bile yetebilir.. orjinali 53 flandır muhtemelen..

Ayrıca resimlerde cut out çok saçma şekilde koskoca boruya takılmış :) arabadan gelen boru zaten daha küçük :D

Arkadaşlar güzel öneri yapmışlar ancak 76lık biraz fazla gelir :) hiç gereği yok...
ortaya kadar 63lük yada 70lik düz boru yapılır daha sonrasında orjinal egzoz durur birde cut out yapılır... En iyisi öyle olur...
Hatta araba yazılım dışında stock ise 60lık egzoz bile yetebilir.. orjinali 53 flandır muhtemelen..

Ayrıca resimlerde cut out çok saçma şekilde koskoca boruya takılmış :) arabadan gelen boru zaten daha küçük :D

Peki bunun benim acımdan eksi bir yanı varmıdır? borunun kalın olmasının? daha iyi daha tok bir ses olacagı soylendide. benden birşey götürmu peki?

Bu arada aracım stock su an ama chip yaptıracam en kısa zamanda

stock ise zaten pek bi artısını göremezsiniz ancak yazılım yapınca çok büyük fark görebilirsiniz..
Eksisi turbo araçlarda pek olmuyor, özellikle stock turbolu araçlarda.. Borunun kalın olması hem egzozcu için zor hem senin için pahalı hem de belli bi çapın üzerinde akış çok karışıp değişik işler olabilir genelde de tavsiye edilmiyor ve yapılmıyor.. hiç gerek te yok :)
Bu arada aracım stock su an ama chip yaptıracam en kısa zamanda

stock ise zaten pek bi artısını göremezsiniz ancak yazılım yapınca çok büyük fark görebilirsiniz..
Eksisi turbo araçlarda pek olmuyor, özellikle stock turbolu araçlarda.. Borunun kalın olması hem egzozcu için zor hem senin için pahalı hem de belli bi çapın üzerinde akış çok karışıp değişik işler olabilir genelde de tavsiye edilmiyor ve yapılmıyor.. hiç gerek te yok :)

Güç kaybı yaşarmıyım alt deirlerde ölülük falan eya baska bişe?

1.2 tsi ın turbosu nedır kı agzına 76 lık Dp yapsınlar.bence en fazla 70 lık olsun Dp sonrasında vana koycaklar zaten,gerı kalan kısım orjınal sıstem kalcak.

+1

Bugün egzozcu 1.4TSI için 60lık önerdi DP. 76 bilemeyeceğim.

+1

araç Ibiza Cupra mı 1.2 TSI mı anlamadım..
profilde farklı konuda farklı yazıyo..

+1

+1

Teşekkür ediyorum demek farklı katılıyorum yazmak farklı :D

Bende önceden cutout kullanıyordum doğru bulduklarıma +1 koydum :)

O zaman "Sana katılıyorum. Doğru söylemişsin. Benden önce yazıp beni zahmetten kurtarmışsın" anlamında kullanabilirsin butonu =)

Geri
Üst Alt