Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi Araç yağ eksiltiyor. Fotoğraflı. 60.000 bakımı hakkında

wanted0000

Kayıtlı Üye
merhaba yaklaşık 60.000 km de 1.2 tsi leon araç var. araç bir kez yağ uyarısı verdi geçtiğimiz aylarda. üstünü tamamladım.
dikkatlice baktığımda bazı parçalara yağ bulaşmış olduğunu gördüm. fotoğraflarını çektim. sorun hakkında fikri olan var mıdır?

bir de 60000 km bakımı için yapılması gerekenler nelerdir standart olarak? bu bakımı servis dışında yaptıracağım.

fotoğraf sayısı fazla olduğu için şuraya upload ettim bakarsanız sevinirim.

http://www.mediafire.com/folder/q1yep7d62ea6p/yağ

bu terleme değil bariz yağ kaçırıyor bence acil bir srv.git detaylı bakılsın..ayrıca birazda devirli kullanıyorsun sanırım aracını

filtrelerin haricinde bujiler fren balatası değiştirmediysen eğer değişiyor

bu terleme değil bariz yağ kaçırıyor bence acil bir srv.git detaylı bakılsın..ayrıca birazda devirli kullanıyorsun sanırım aracını

bazen devirli kullanıyorum evet. peki sorunun ne olabileceği hakkında fikriniz var mı? malum yetkili servise gitsem ne var ne yok değiştirirler.
konya'da tavsiye edebileceğiniz bir usta var mı?

filtrelerin haricinde bujiler fren balatası değiştirmediysen eğer değişiyor
2 ay önce bobin arızası verdi. bobin oksitlenmiş. bobin ve bobin kabloları değiştirdim. usta bujilere bakmıştı değiştirmeye gerek yok demişti.
bu bakımların içeriğine nerden bakabiliriz. seat ın sitesinde 1.2 motor yok malesef.

merhaba yaklaşık 60.000 km de 1.2 tsi leon araç var. araç bir kez yağ uyarısı verdi geçtiğimiz aylarda. üstünü tamamladım.
dikkatlice baktığımda bazı parçalara yağ bulaşmış olduğunu gördüm. fotoğraflarını çektim. sorun hakkında fikri olan var mıdır?

bir de 60000 km bakımı için yapılması gerekenler nelerdir standart olarak? bu bakımı servis dışında yaptıracağım.

fotoğraf sayısı fazla olduğu için şuraya upload ettim bakarsanız sevinirim.

http://www.mediafire.com/folder/q1yep7d62ea6p/yağ

Bence ne var ne yok değiştirirler i bırakıp yetkili servise gitmelisiniz.
Su eksiltir tamam,Farı söner egzozu patlar camı çatlar tamam da olay yağ olunca, Heleki makina tsi olunca yetkili servis den şaşmayın derim.

Geri
Üst Alt