Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi 2011 leon müzik sistemi kurmak istiyorum

Ozankr

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bende yeni 2011 1.2 tsi leon aldım aranıza katıldım. müzik sistemi kurmak istiyorum ama çok pahalı olmamalı. öncelikle bu sistemi kendi teyp i üzernden kurabilirmiyim kendi teyp i kalitelimi ? max 700 tl ye nasıl bir sistem kurabilirim ? hangi marka neler almamı tavsiye edersiniz ?

önce kendini üyelerimiz bölümünden tanıtır mısın

Max. 700 TL ye ana ünite zaten değişemez. Zevke göre 4 adet kaliteli hoparlör kapılarda yer alır, veya bagaja 20 -25 cm sub + anfi+2 adet ön kapıya takviye hoparlör yapılabilir. Bu işin sonu da yoktur, bir kez bulaştı mı kurtuluş yok, 700 -7000 ... gider gider gider...

nasıl tanıtıcam kendimi ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ? daha çömezim k. bakmayın yardmcı olursanz yaparm.

Geri
Üst Alt