Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi 2011 ibizanın yağmur sileceği

scaliskano

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ne zamandır sorayım diyorum forumda aklıma gelmiyordu.
ibizanın özellikle şoför tarafındaki silecek tam yukarı doğru kaldırılamıyor kaputa çarpıyor.
bu bir hata mı yoksa bir tekniği var ben mi bilmiyorum.:confused:

silecek lastikleri uzun kalmıştır sileceklerin üstünde düğme gibi bir şey var ona basıp silecek lastiklerinin boyunu ayarlaarak çarpmayı engelleye bilirsin ayarlıyorsan ve hale devam ediyorsa demekki bir sorun var ama anladığım kadarıyla silecek lastikleri uzun geliyor kolay gelsin

silecek lastiğinden önce sileceğin kolu kalkmıyor birleşme yerine yakın bi yerden kaput engelliyor kaldırmayı

once bıraz yukarı coktu ıttır sonra kaldır o sekılde kalkar yenı vag grubu aracların hepsı oyledır.

aracın kitapçığını okursanız, silecek değişim vb gibi durumlar için servis modu olduğunu göreceksiniz. Silecek kolları dik konumda duruyor bu modda..

servis modu mu?bu moda nasıl geçeriz peki ?soğuk havalarda gece donmasın diye dik nasıl tutacağız bunları?

abı anlattım ya sıleceklerı calısma vazıyettınde oldugu gıbı yukarı dogru ıttır sonra kendıne cek sılecekler kalkar bızım caddy de de aynı sıstem vardı golf 5 lerde oyle

tüm mesjaları okumadımda silecekleri kaldırmak için kontağı açıp silecekleri çalıştırıp yukardayken tekrar kontağı kapatmanız gerekiyo

arkadaşlar ne zamandır sorayım diyorum forumda aklıma gelmiyordu.
ibizanın özellikle şoför tarafındaki silecek tam yukarı doğru kaldırılamıyor kaputa çarpıyor.
bu bir hata mı yoksa bir tekniği var ben mi bilmiyorum.:confused:

onurun söylediğini yao dostum bendede bu sıkıntı oluyordu uzun yolda yıkamacı kasaplar zorla kaldırmaya çalışa çalışa sileceğe temas eden kısım astara kadar soyuldu kaza yapınca kaput değişti gerçi ama uzun vadede sıkıntı çıkartıyor

Geri
Üst Alt