Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi 2011 ibiza style

acar93

Kayıtlı Üye
aracı 1 hafta önce aldım yakıtı biraz üzüyor 8.8 fln :) nasıl kullanırsam düşer ?

öncelıkle üyeler kısmından kendınızı tanıtırmısınız?

kendimi tanıttım hala bir cevap alamadım ama :)

aracı 1 hafta önce aldım yakıtı biraz üzüyor 8.8 fln :) nasıl kullanırsam düşer ?
Dostum şehir içi herhalde sürekli bu değer? Yoksa karma mı ?genelde trafikte mi kalıyorsun? Sürüş mesafen nedir günlük kaç km kullanıyorsun ?

kardeşim günlük 8 km fln kullanıyorum sehir içi trafik yok ama hep bayır yokuş fln

kardeşim günlük 8 km fln kullanıyorum sehir içi trafik yok ama hep bayır yokuş fln
Kısa mesafe motor soğuk ısınana kadar zaten gittiğin yere varıyorsun sanırım en buyuk nedeni bu olabılır uzun vadede karma kullanımda araca alıştıkça düşecektir bilgi ekranında vites değiştirme uyarısı varmı aracında eğer mevcutsa ona uymaya çalış önerilerim bunlar dostum

sağol kardeşim önerilerine uymaya çalışırım. 1.2 tsı için uygun lpg varmı taktırmak mantıklımı sence ?

sağol kardeşim önerilerine uymaya çalışırım. 1.2 tsı için uygun lpg varmı taktırmak mantıklımı sence ?
Dostum 1.2 tsi 2016 model ibizam var mayıs ayında aldım şuan 8500 kmde ve yakıt ortalamam 6.1 karma ne cok sakin nede çok uçuk normal kullanımda bnce lpg düşünmek biraz mantıksız. Ben acele etme derim lpg konusunu hiç araştırmadım uyum uyumsuzluk durumunu forumdaki diğer arkadaşlar yazar mutlaka

usta karabükte yim her yer yokuş o yüzden olabilirmi bide manuel araç bakalım 1 2 ay neler yapıcak yakıtta :)

Araç bana göre fazla yakıyor. Sürekli devirli kullanıyorsanız normal. Bende 1.6 suv bi araç var şehir içinde bu değer de geziyorum. Sizin ki fazla

Geri
Üst Alt