Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi 105hp reference leon aldım

dgnhakan

Kayıtlı Üye
herkeze merhaba...
tecrübeli arkadaşlardan 1.2 105hp reference hakkında bilgi almak isterim ilk aracım sizce doğru bi tercih yaptımmı... teşekkürler

Aracınız hayırlı olsun güzel bir tercih yapmışsınız güle güle kullanın

Aracınız hayırlı olsun. Beklentilerinizi yazarsanız aldığınız aracın sizin isteklerinize cevap verip veremeyeceğini arkadaşlar yanıtlayacaktır ama şu saatten sonra kafanıza pek takmayın detayları. Güle güle keyifle binin.
Aracınız zaten gayet başarılı bir motora sahip. Kazasız belasız binersiniz inşallah.

teşekkür ederim yakıt olarak ve çekiş olarak şüpem var sadece açıkcası 1.2 olması handikapmı acaba benim için

Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın cok yuksek beklentılerınız yoksa cekıs ve konfor sızı yeterınce mutlu edecektır ıyı gunlerde kullanmanız dılegıyle

Ben 1.2 TSİ kullandım 1.6 atmosferik standart motora göre tek kelime ile hiç sorun yaşamazsınız. Şimdi sıfır bir 1.6 araç alsanız VW grupta kalmadı ama diğer markalarda var. Muhtemelen 115 BG 155 tork ve 13 sn de 0-100 olacaktır. Ama sizin araç 105 Bg, 175 tork ve 10 sn 0-100 dür. Hatta 115 Bg gücü klasik 1.6 motor hiç çıkmayacağınız 6000 devirde verir. Yani 115 bg koca bir yalan. Ama hep 6000 dev. kullanan bir delikanlı varsa başka. Siz 105 Bg net olarak 1400-4000 arasında alacaksınız ki buda normal kullanım devirleri. 175 NM tork ise 1.3 klasik dizel araçlardaki kadar ve yeterli bir tork dur. Klasik benzinliye göre %20 yüksek. Yakıta girmeye gerek yok. oda 1.6 ya aynı kullanım şartlarında göre kayda değer şekilde az olacaktır.

Güzel bir tercih... hayırlı olsun ancak biraz daha şartları zorlayıp style paket alın derim...

teşekkür ederim bilgileri için style paket çok istiyordum bende ama malesef bu sefer kısmet olmadı inş. ikinci arabamda alırım onuda

Geri
Üst Alt