Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI, 1.6TDI Chip..

1.2 Tsi a neden chip yapılır anlamıyorum. Hadi chip yaptırcaksın performans istiosun neden 1.2 Tsi alıosun

reklam yasak arkadaşlar lütfen duyarlı olalım..

Alp bir bildiğim var demekki dimi ? Şuanda chiptuning üzerine sponsorluk görüşmelerimiz var başka firmayla... Farkındaysan komple editlemedim. Gerçekten ilgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla senden bilgi alır...

Bende reklam yapma dicktim tam dilimin ucuna geldi solemedim :)

TDI için geç bile kalmışlardı zaten, gerçekten 105hp yetmiyo özgür haklısın bu konuda =)))
ama dsg bunu nası kaldırır bende emin değilim açıkçası, birde dsg'li araçlarda dyno ölçümü yapılamıyo diye duymuştum en son, aracın kaç hp kazandığını nası öğrenebiliriz ki ???

TDI için geç bile kalmışlardı zaten, gerçekten 105hp yetmiyo özgür haklısın bu konuda =)))
ama dsg bunu nası kaldırır bende emin değilim açıkçası, birde dsg'li araçlarda dyno ölçümü yapılamıyo diye duymuştum en son, aracın kaç hp kazandığını nası öğrenebiliriz ki ???

ölçüm yapılabiliyo..

Barbaros abi gayetde DSG li arabalara dyno ölçümü yapıyor, benim aracımda DSG.. :)

Ben size dedim DSG almayın diye:D Şu 1.6 tdi için sağlam bir yer lazım artık.

1.2 Tsi a neden chip yapılır anlamıyorum. Hadi chip yaptırcaksın performans istiosun neden 1.2 Tsi alıosun
1.2 ye yapılmayıp
1.6 tdi a chip yapılması daha mı mantıklı geliyor?

1.4 125liğe de 1.2ye de tdi a da yazılım yapılmasının hiçbir farkı yok bunların hepsi zaten hafif performansa yönelik ekonomi motorları ama mevcut motorları basit bir yazılımla güçlendirmek için 2.0tfsi almak şart değil.

Geri
Üst Alt