Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Şıkırtı Sesi

Koz

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Bugün 1 Saat Önce Okuldan Dönerken Arabanın Sol Ön Lastıgınden Şıkırtı Sesi Almaya Basladım 1. ve 2. viteste yapıyor rolantidede yapıyor debriyaja basınca da hissedebiliyorum şıkırtıyı arabamı daha gecen hafta cuma aldım.rot mu baskı balatamı nedir bilgisi olan varmı?yada böyle bi sorun yaşayan

şıkırtı mı :) takmamak lazım hafif ses geliyo arada bi olur öyle şeyler düşünme gitsin
ben öyle yapıyom ne tıkırtı var ne şıkırtı :)

Yok Baya Böyle Bilye Sesi Gibi Hiç Yapmamıstı Böyle Birsey.Yarın Eryaya bi götürcem de Sorunu Çözemedim

Valla Biraz Moralim Bozuldu Acıkcası da Bakalım Yarın Ne Diyecekler.

Dostum aynı durum bendede var doğuş servis ve kayadibi servise kıyı kose baktılar arabayaa ama sesin normal olduğunu ve sanzimandan geldigini söylediler ama çok sınır bozucu hak veriyorum sana

Valla Mecbur Geçecek O Ses 10 Gün Oldu Arabayı Alalı Bırakırım Geri Napıyolarsa Yaparlar=)

peşine düş koray bak geçenlerde bir konu vardı direkt sıfır km ile değiştiriliyor diye pasif kalma biz yine sana gönlünü rahat ettirmek iiçin şunu söyleriz seatlarda tıkırtı şıkırtı olur takmamak gerek ama sen yinede peşine düş belli olmaz belki sıkıntılı birşeydir bilye falan olur allah korusun hız yaptıgında sıkıntı verir

geçmiş olsun servise kesinlikle göster çok ses varsa ihmal etme daha 10 günlük aracın

Geri
Üst Alt