Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI Şıkırtı Sesi

Ahmet Rica Etsem Aracını Düşük Devirde 2. Viteste Bi Dinlermisin Sol Ön Taraftan O Ses Gelecekmi..Camın Açık Olması Gerekiyor Duyaiblmen İçin.Varsa Eger Bi Ses Benide Bilgilendirebilirmisin.Bugün Gitti Araba Doğuş Otoya Normal Demişler.Ama Hala İçime Sinmedi.
Evet hafif bir şıkırtı geliyor 2. viteste de 1000 1200 devir civarında:) ama ben sadece sesin yankılandığı kapalı ortamlarda duyabiliyorum onu ve bir sorun olduğunu düşünmüyorum zincirden geliyor o ses %90 ki zaten arabanın her bölümü beyine bağlı en ufak bir tutarsızlıkta anormallikte hiç affetmez yakar arızayı:) araba zaten rolantide de bi dizelvari şıkırtılı çalışıyor kaputu açıp dinlendiğinde:) turbo enjektör zincir hepsi etken olabilir buna

bir nebze olsun rahatladım valla:D

Geri
Üst Alt