Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı leon

ben kullanıyorum oldukçada memnunum bence alınır oğuzhan vardı nevşehirde satacaktı arabasını bir bakın isterseniz

Onun arabası yakıyor abi :D

Sahibinden de ilanını gördüm 34 küsür yazmıştı galiba

Arabanın piyasası ne kadar diye bakınıyordum şans eseri gördüm:D

Zamdan sonra benim sıfıra aldığım fiyata 2. el satmaya çalışanlar var çakal kaynıyor etraf ya

Ahmet bende o çakallığa soyunmayı düşünüyorum :D 43 bin liradan koysam mı acaba diyorum. Yada 45'e koyiim direk bi polo gti aliim :D :p

Ahmet bende o çakallığa soyunmayı düşünüyorum :D 43 bin liradan koysam mı acaba diyorum. Yada 45'e koyiim direk bi polo gti aliim :D :p
Başlığa acil satılık paraya sıkıştım yaz:D

tr de eşi benzeri yok haftada bir pasta cila 2 günde bir de cilalı yıkama yapıyorum dersin :D takas fiyatınada 50.000 yaz

En altınada sıfır araba alacağım için satıyorum aciliyeti yok yazarsan belki bir alıcı bulursun :D:D

dsg alıcaksanız 1.6 tdi manuel 1.2 tsi her ikiside aynı yakıor galiba bnm araç yol pc sindeki 2. kayıtta s.içi 7.5 8.0 dan düşmüyo 1.2 tsi da aynı yakıor gibi şuan

sıfırndan daha temiz yaz muratçım

dsg alıcaksanız 1.6 tdi manuel 1.2 tsi her ikiside aynı yakıor galiba bnm araç yol pc sindeki 2. kayıtta s.içi 7.5 8.0 dan düşmüyo 1.2 tsi da aynı yakıor gibi şuan
8 litreler falan fazla değil mi ya 1.6 tdi için:confused:

Geri
Üst Alt