Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSİ DSG ile İstanbul - Antalya yolculuk

onlylegend

Kayıtlı Üye
İbiza SC 1.2 TSİ DSG ile İstanbul - Antalya yolculuğu yapmayı düşünüyorum uzun yolda ne yakar ne kadar benzine gidip gelirim arkadaşlar bilgisi olan yada uzun yola çıkmış olanlar yardımcı olabilirlermi teşekürler :)

1,2 leon ile 450 liraya 1850 km yaptım dün gece geldim /100-120 km ile en güncel değer budur herhalde

iyimi kötümü yani şimdi :D ama yine de çok geldi bana uçakla gitmek daha mantıklı gibi :)

İbiza SC 1.2 TSİ DSG ile İstanbul - Antalya yolculuğu yapmayı düşünüyorum uzun yolda ne yakar ne kadar benzine gidip gelirim arkadaşlar bilgisi olan yada uzun yola çıkmış olanlar yardımcı olabilirlermi teşekürler :)

Walla şöle kabataslak bi hesapla antalyaya 750 km olsa (en yakın güzergah afyon -ısparta üzeri) git gel 1500 km yapar, km de 240 kuruş yaksan 360 tl ye patlar sana en iyi ihtimalle:eek:key:

1,2 leon ile 450 liraya 1850 km yaptım dün gece geldim /100-120 km ile en güncel değer budur herhalde

walla bravo yekta abi ben lpg ile 300 liraya 1700 km anca yapabildim, 1.2 TSI la bence çok iyi:eek:key:

İyimser yaklaşıp km'de ortalama 30 kuruş yakacağını hesap edersek, 1800 km yol 420 lira'ya mal olur. Ortalama 100 km'de 6-6,5 lt'ye denk gelir.

Sana da bravo... 300 TL ye 1700 km de cok iyi bir rakam.

Walla yapacak bişey yok Senede en az 2 defa "Balıkesir - Kars" Yapınca mecburen limitleri zorlamak zorunda kalıyorum ama çok sıkıcı oluyo hele 110 la giderken beni sollayan scania ları görünce sinir küpüne dönüyorum ama dediğim gibi sıkıntı yok zaten bu amaca yönelik taktırmıştım LPG yi sağolsun üzmedi beni:eek:key:

uçak mantıklı yorulmakta cabası :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Nyks
Geri
Üst Alt