Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsİ dsg İlk 400 km

o tıslama sesi ibizada var leonda yok. benim çok hoşuma gidiyor aslında.. :) klima evet dediğin gibi sesli çalışıyor herkezde aynı. ESP gelince ekranda hata yoksa sıkıntı yok :) yakıt ise normal..

serbay abi tıslama leon dada var benimki otobüs gibi maşaAllah :D

otobus seven bırı olarak en cok sevdıgım sey o tıslama keske bıraz daha fazla yapsa :D

bende ilk 300 km mi yaptım .yarım depoyla yakıt tasarafflu olacak gözüküyor suan bir depoyla simdilik 600km ilerde 700 km görebilecegimi sanıyorum .perfonmansı cok iyi arac cok seri gaza tepkisi birtek geri viteste gaza tepki az.birde arac yeni diyemi bilmem jantlar siyah balata tozu oluyor hep.araç sport modda 6 vitese gectiginde 180 km ulasıyor rahatca daha baya gidecek belli ama rüzgardan cok etkilenen bir araba lastik ebadınıda düşünürsek 15 jant 185 lastikle fazla hızda güvenli degil.daha once kullandıgım 125 beygirlik hyundai i30 dan seri dsg sansıman farkını ortaya koyuyor .fakat o arac çalıstıktan sonra gaza basarken klimadanmı sag taraftan gelen tıs sesi tıkırtı sesi rahatsız edici boyutta moral bozucu kore malı araçta bile yeniyken böle sorunlara rastlamadım.umarım düzeltilir.ama kullanım olarak çok zevkli perfonmaslı ve tasarruflu bir araç şuana kadar gördügüm birde arkadaşların dedigi gibi müzik sisteminin kumandası daha iyi yerde daha kulanıslı olabilirdi ve en büyük handikap depo kapagının otomatik acılmayışı bencede.bunların harici hersey güzel ve konforlu

Yeni otomobiliniz hayırlı olsun, yazdıklarınız ile alakalı değil ama lastik havalarını kontrol ettirin, %90 ihtimal ile olması gerekenden çok yüksek çıkacak, olması gerekn basınç kitapçıkta ve benzin depo kapağı içinde yazıyor.

Geri
Üst Alt