Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSİ Body Kit Yardım

gkhn1907

Kayıtlı Üye
Merhabalar, 2015 Model 1.2 tsi aracım var. ancak sizlerinde farkettiği üzere istanbul anadolu yakasında lip difüzör spoiler bulmak çok zor. her tuningcinin elinde aynı katalog ve fiyatlar ateş pahası. difüzör 400 lip 350 gibi bir rakam. tabiki konu bununla da bitmiyor. aracın nasıl bir ön tamponu varsa hiçbir lip oturmuyor ne yazıkki. bide ön ve arka tampona folyo kaplatmayı düşünüyordum belirli yerlerine ancak birisi plastidip diye speyle kaplama diye birşey önerdi. Videolarını falan izledim entresan bir sistem. Boya desem değil kaplama desem değil. Fİkir ve yardımlarınızı bekliyorum.

plastidip benim araçta var, fr ların ön tampondaki girintisinde, dertsiz tasasız, sürttüm ettim derdi yok, zarar görürse zarar gören kısmı kesiliyor, hemen üstüne 6-7 kat atılıyor bitiyor olay.

difüzör + arka spoiler boya montaj dahil 450 TL 'ye taktırmıştım geçen sene, o fiyatları kim veriyor ki?

Merhabalar, 2015 Model 1.2 tsi aracım var. ancak sizlerinde farkettiği üzere istanbul anadolu yakasında lip difüzör spoiler bulmak çok zor. her tuningcinin elinde aynı katalog ve fiyatlar ateş pahası. difüzör 400 lip 350 gibi bir rakam. tabiki konu bununla da bitmiyor. aracın nasıl bir ön tamponu varsa hiçbir lip oturmuyor ne yazıkki. bide ön ve arka tampona folyo kaplatmayı düşünüyordum belirli yerlerine ancak birisi plastidip diye speyle kaplama diye birşey önerdi. Videolarını falan izledim entresan bir sistem. Boya desem değil kaplama desem değil. Fİkir ve yardımlarınızı bekliyorum.
Bu aradıklarını plastik degilse eğer fiyatları çok gebze ye gel burada bu işi yapan arkadaş bizden en uygun fiyatı alırız sen yeterki iste sahibinden de satış konuları bulunuyor.

kurye ile elden teslime verildi

bu bahsettiğim her tuning mağazasında bulunan klasik katalog. isim vermeyeyim şimdi :) Gebze piyasası hep korkutmuştur beni ama rakamlar hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim @memet_one

plastidip için verdiğin bilgiden teşekkür ederim. bende acilen temin edip kapalı bir garaj bulup yapmalıyım @faw13

bu bahsettiğim her tuning mağazasında bulunan klasik katalog. isim vermeyeyim şimdi :) Gebze piyasası hep korkutmuştur beni ama rakamlar hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim @memet_one

plastidip için verdiğin bilgiden teşekkür ederim. bende acilen temin edip kapalı bir garaj bulup yapmalıyım @faw13
Arkadaşın ilanlarına bir göz at etiket Tuning bir bak fiyat olarakta ara ben scw den arıyorum memet söyledi dersin yada aramadan önce haber ver yanına gideyim

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt