Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsı leon

ilker_ismail

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar yakın bi arkadaşım 1.2 tsı leon almayı düşünüyo 1.2 tsı ın yakıt durumu nedir performansı nasıldır 1.2 tsı ın sitede dsg sini göremedik dsg olarak getirlmiyomu Türkiyeye artıları ve eksilerini yazarsanız çok seviniriz.

leon da degılde ıbızada 1.2dsg var. yakıt olarak sehır ıcınde ben sanmam fark olsun... hatta bana gore bı vergıde ındırımı var.. .1.4 alsa daha sahane olur :D

1.2 dsg li leon gelmiyor tr ye

Yakıt için bu linke bakabilirsiniz
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?8902-1.2-tsi-yak%FDt-t%FCketimi-resimli

Sakin kullanımda karma trafikte 6 6.5 litreleri geçmez yoğun dur kalklı ş.içi yollarda 7.7lerde gidiyorum ben boş yolda sakin kullanımda da linkte olduğu gibi 4.5 5 litre arası gider...

Performans olarak 1.6 8v den hissedilir şekilde iyidir 1.4ten yavaştır çoğu seri 1.6 atmosferikle boş ölçüşebiliyor.

Olumsuz olarak dışardan 1.2lerin küçümsenmesi bilinmemesi olabilir ama herhangi bir rollde veya araca binildiğinde anlıyorlar hafife alınmıcağını

leon da degılde ıbızada 1.2dsg var. yakıt olarak sehır ıcınde ben sanmam fark olsun... hatta bana gore bı vergıde ındırımı var.. .1.4 alsa daha sahane olur :D
kanka bence biraz fark vardır arada dsg yide babası istiyo ortak kullancakları için

1.2 dsg li leon gelmiyor tr ye

Yakıt için bu linke bakabilirsiniz
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?8902-1.2-tsi-yak%FDt-t%FCketimi-resimli

Sakin kullanımda karma trafikte 6 6.5 litreleri geçmez yoğun dur kalklı ş.içi yollarda 7.7lerde gidiyorum ben boş yolda sakin kullanımda da linkte olduğu gibi 4.5 5 litre arası gider...

Performans olarak 1.6 8v den hissedilir şekilde iyidir 1.4ten yavaştır çoğu seri 1.6 atmosferikle boş ölçüşebiliyor.

Olumsuz olarak dışardan 1.2lerin küçümsenmesi bilinmemesi olabilir ama herhangi bir rollde veya araca binildiğinde anlıyorlar hafife alınmıcağını
kardeşi zaten dur kalklı tirafkde bi işleri yok yalovada kullanılcak araç bence değerler çok güzel maşallağı var teşekkür ederiz :)

1.2 TSI yerıne dıesel tavsıye ederı ama 1.2 TSI kotudur anlamına gelmıyor tabıkı

ben kullanıyorum oldukçada memnunum bence alınır oğuzhan vardı nevşehirde satacaktı arabasını bir bakın isterseniz

Geri
Üst Alt