Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TDI chip

Tüketimi %20 ye kadar düşürüp, son sürati %5 artırıp, bir de beygir ilave ediliyormuş, Vw ye söyleyelim, arge deki tüm mühendisleri işten kovsun, adamlar yapamıyor bu işi......

Tüketimi %20 ye kadar düşürüp, son sürati %5 artırıp, bir de beygir ilave ediliyormuş, Vw ye söyleyelim, arge deki tüm mühendisleri işten kovsun, adamlar yapamıyor bu işi......

bende buna şaşırdım,ozaman herkes salak 1.2tsi alacağına 1.2tdi alıp 500euroya 105bgye yükseltsin.

tuketımı duser mantıken zor degıl,AF oranını fakıre ceker az yaktırır arabaya ama dızel yazılımlar genelde rısk almamak adına zengın yapılır bıraz.ayrıca son hızda artma olması da olası b durum ama ben bu yuzdelere bakarak yorumlamıyorum,sonucta guc arttıkca araba son hızına gelırken daha ıyı egrı ıle gelmıs olacak ımkansız degıl.kı turbo arabadan 30bg almaları da olanaksız degıl ama sonuc ıtıbarı ıle nasıl 30bg alındıgı onemlı,peak degerınde 30bg alıyosa zaten ac cope gıtsın.Bakıldıgında yıne pıggybag b urun oldugu ıcın tavsıye edılmeyenler bolumune eklenebılır bu urunde:)

bende buna şaşırdım,ozaman herkes salak 1.2tsi alacağına 1.2tdi alıp 500euroya 105bgye yükseltsin.

bunun salaklıkla alakası yokkı ona bakarsan yenı m3 le beraber 3,35 cıktıgı zaman "3.35 varken M3 e ne gerek var " tarzında b baslık atılmıstı.Araba sadece yazılımla m3 gecıyor baktıgın zaman m3 alan adamda salak bu mantıkla

bunun salaklıkla alakası yokkı ona bakarsan yenı m3 le beraber 3,35 cıktıgı zaman "3.35 varken M3 e ne gerek var " tarzında b baslık atılmıstı.Araba sadece yazılımla m3 gecıyor baktıgın zaman m3 alan adamda salak bu mantıkla

zaten benim şaşırdığımda bu,yani vw mühendisleri bunu yapamıyoda bu adamlarmı yapıyor?zaten ciddi olarak algılarsak bende 1.2tsiya binen bir salak olmuş oluyorum.:)

zaten benim şaşırdığımda bu,yani vw mühendisleri bunu yapamıyoda bu adamlarmı yapıyor?zaten ciddi olarak algılarsak bende 1.2tsiya binen bir salak olmuş oluyorum.:)

vw muhendısı bunu yapamıyormu dıye bsy soz konusu degılkı,olaya bu kadar kapalı bakmamak lazım.Vw en ucuz malıyetle en dusuk emısyon degerı ıle en ekonomık motoru sunuyor kullanıcıya sen onu alıyosun kullanyosun ve daha da ıyılestırebılıyorsun.Tabı bu ıyılestırme sonucunda bsylerden feragat edebılırsın.Vw o motoru musterısınde 105 bg olarak da sunabılır ama bu sefer onun ıcın extra malıyet demektır bu.Vw bu 75bg lık motoru yaparken zorlanıcagını var sayarak sınırları zorlanmıs b motor uretmıyor ama 105bg halınde cıkarırken hıc bsyını degısmezse o zaman motorun zorlanıcak kısmını da kenara koymus olur bu da zarar olarak gerı donebılır

vw muhendısı bunu yapamıyormu dıye bsy soz konusu degılkı,olaya bu kadar kapalı bakmamak lazım.Vw en ucuz malıyetle en dusuk emısyon degerı ıle en ekonomık motoru sunuyor kullanıcıya sen onu alıyosun kullanyosun ve daha da ıyılestırebılıyorsun.Tabı bu ıyılestırme sonucunda bsylerden feragat edebılırsın.Vw o motoru musterısınde 105 bg olarak da sunabılır ama bu sefer onun ıcın extra malıyet demektır bu.Vw bu 75bg lık motoru yaparken zorlanıcagını var sayarak sınırları zorlanmıs b motor uretmıyor ama 105bg halınde cıkarırken hıc bsyını degısmezse o zaman motorun zorlanıcak kısmını da kenara koymus olur bu da zarar olarak gerı donebılır

peki bu motorun ömrü kısalmazmı?

peki bu motorun ömrü kısalmazmı?

kullanıcıya kalmıs bsy bu kesınlıkle,stock arabanın da canını alanlar var almayanlarda var.ben bunları bınlerce kez burda yazdıgım ıcın uzun uzun cevaplar yazma taraftarı deılım artık su konularda:) Yazılımdı,egsozdu,fıltreydı bunlar basıt modıfıkasyonlar gunumuzde ama herkesın bu tarz konularda bılgısı olmaması on yargı ıle yaklasılmasına neden oluyor

Geri
Üst Alt