Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TDI İbiza Copa style..... bence harika

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
http://www.seat.de/modelle_/copa/ibizacopa.html

reference ile arasındaki fiyat farkı 1100 TL ama jant far dijital klima bence fazlasıyla dolu bi araba

Llantas de aleación de 16" FABULA
Cristales oscurecidos
USB + Bluetooth®
Asientos con tapicería Copa
Paquete Técnico: Sensor de lluvia, sensor de luces y espejo interior antideslumbrante
Colores: Blanco, Rojo Emoción, Gris Luna, Negro Mágico, Tribu

turkıyedekı copa ları bır haftadır ınceledım referenceden tek farkı çelik jant ve arac rengındekı dıkız ayna ve kapı kolları ve koltuk dosemesı farklı ama dıgıtal klıma yok

turkıyedekı copa ları bır haftadır ınceledım referenceden tek farkı çelik jant ve arac rengındekı dıkız ayna ve kapı kolları ve koltuk dosemesı farklı ama dıgıtal klıma yok

+1 Aynen öyle bende bugün inceledim :)

yabancı sitelerde dijital klimadanda bahsetmişler ama burada olmamasına şaşırmadım bendece ref paketin üzerine bir paket olmalıydı zira çoğu dizel motorlu araç ref. paketinde geliyordu copalı dizeller var sitede tabi fiyatlarada biraz dopig yapmışlar

incelerken anlayamamıştım Copa olduğunu kapıdaki yazısından anlaşılıyo sadece.. :)

leonun copa'nın hiçbir farkı yok bence style paketten. bi tek koltuk döşemesi farklı

REferance'larda eskiden farlar tek çanaklıydı, bunlar da ilk gelen style'lardaki gibi çift çanak koymaya başlamışlar sanırım..

trde ki siteye donanımları eklenmiş ama ön farları göremedim ben ön farlar reference mı yoksa style mı?

Geri
Üst Alt