• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

1.2 TDI İbiza Copa style..... bence harika

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
http://www.seat.de/modelle_/copa/ibizacopa.html

reference ile arasındaki fiyat farkı 1100 TL ama jant far dijital klima bence fazlasıyla dolu bi araba

Llantas de aleación de 16" FABULA
Cristales oscurecidos
USB + Bluetooth®
Asientos con tapicería Copa
Paquete Técnico: Sensor de lluvia, sensor de luces y espejo interior antideslumbrante
Colores: Blanco, Rojo Emoción, Gris Luna, Negro Mágico, Tribu

SİMON

Kayıtlı Üye
turkıyedekı copa ları bır haftadır ınceledım referenceden tek farkı çelik jant ve arac rengındekı dıkız ayna ve kapı kolları ve koltuk dosemesı farklı ama dıgıtal klıma yok

Floydian

Kayıtlı Üye
turkıyedekı copa ları bır haftadır ınceledım referenceden tek farkı çelik jant ve arac rengındekı dıkız ayna ve kapı kolları ve koltuk dosemesı farklı ama dıgıtal klıma yok
+1 Aynen öyle bende bugün inceledim :)

ceycey11

Kayıtlı Üye
yabancı sitelerde dijital klimadanda bahsetmişler ama burada olmamasına şaşırmadım bendece ref paketin üzerine bir paket olmalıydı zira çoğu dizel motorlu araç ref. paketinde geliyordu copalı dizeller var sitede tabi fiyatlarada biraz dopig yapmışlar

YCO

Kayıtlı Üye
incelerken anlayamamıştım Copa olduğunu kapıdaki yazısından anlaşılıyo sadece.. :)

eneserol

Kayıtlı Üye
leonun copa'nın hiçbir farkı yok bence style paketten. bi tek koltuk döşemesi farklı

Gani

Kayıtlı Üye
REferance'larda eskiden farlar tek çanaklıydı, bunlar da ilk gelen style'lardaki gibi çift çanak koymaya başlamışlar sanırım..

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
trde ki siteye donanımları eklenmiş ama ön farları göremedim ben ön farlar reference mı yoksa style mı?

Üst Alt