Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tdı cr 75 hp

benim çok hoşuma gitti bu motor seçeneği ucuzda araba style ın fiyatını yazmamış ama referance donanımı ucuz geldi bana hele yakıtına bakacak olursak tam öğrenci arabası:)

sağol bu arada Emre tşkler çok merak ediyordum bu motorun verilerini

sağol bu arada Emre tşkler çok merak ediyordum bu motorun verilerini

ne demek grkemcim bu motor yurtdışında özellikle ilgimi çekenlerden birisi idi. ingilterede özellikle alp anlatmıştı millet hep bu motorla alıp çok ucuza geziyormş. gerçekten ekonomi rekorları kırılır bu makine ile.

33.500 kampanyalı fiyat. bence çok da ucuz değil görkem

ağbicim 3 sene önce eski kasa ibiza bu paraydı ve o TDI dı bu CR oldugundan bana karşılaştırma yapılırsa uygun gibi görünüyor. Gerçi şu sıralar diğer markalarda fiyatlar ne durumda bilmediğim için belkide dediğin gibi diğer araçlarla kıyaslama yapıldıgında ucuz olmayabilir

ne demek grkemcim bu motor yurtdışında özellikle ilgimi çekenlerden birisi idi. ingilterede özellikle alp anlatmıştı millet hep bu motorla alıp çok ucuza geziyormş. gerçekten ekonomi rekorları kırılır bu makine ile.

Kanka bu arabayı alıp 10kuruşun altında bir ortalama ile gezinmek acayip keyif verici olur:)

bencede şuan için pahalı. zamanla düşer diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt