Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 style

bsacar

Kayıtlı Üye
Leon 1.2 Stle 110 Hp stok olarak almaya karar verdim. Boş bir şekilde kullanan arkadaşlar var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Negatif pozitif yönleri nelerdir?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Çok iyi derim ful paket

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende var biniyorum yanlız 105 beygir bunlar 110 değil çekişi gidişi gayet iyi tavsiye ederim..

Leon 1.2 Stle 110 Hp stok olarak almaya karar verdim. Boş bir şekilde kullanan arkadaşlar var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Negatif pozitif yönleri nelerdir?

Mrblar 2015 aralık ayında 1.2 tsi leon aldım, full tabir edilenini, kısaca led far paketi, cam tavan, alcantara döşeme , 17 inç jant ,ve geniş ekranlı müzik sistemi olarak ama manuel olarak aldım oldukça memnunum tavsiye ederim ben çok sıkıştırmadan kullanıyorum şuan 4500 km rodaj yeni bitti denebilir o halde şehir içi 750-800 km gidiyor bir depo ile adanada ikamet ediyorum ve klima full acık biniyorum bunuda ekliyim onun dışında kesinlikle tavsiye ederim ancak alabiliyorsanız dolu olanı tercih etmenizi öneririm umarım bi fikir vermişimdir. Saygılar iyi forumlar.

@issius ne kadara aldınız? Kazasız belasız binin inş.

@issius ne kadara aldınız? Kazasız belasız binin inş.

2015 Aralık ayında 65bin olarak anlaştık, başta fiyat olarak 69 dediler yıl sonu indirimi ve sıkı pazarlıkla o fiyata nasip oldu. Kazasız belasız sürüşler sizede tşkler sizede kısmet olur inşallah.

hayırlısın olsun 1.2 candır...kazaız belasız bının inş

Geri
Üst Alt