Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 motor ile 1.6 araca takviye atılırmı.(acil)

aydin_38

Kayıtlı Üye
selam.bu sabah aracı çalıştırmak istedim ama marş basmadı.büyük ihtimalle akü bitmiştir diye düşünüyorum.şuan işyerindeyim.arabam evin otoparkında.öğle arası gidip takviye ile çalıştırmayı düşünüyorum.ama takviye yapacağım arac 1.2 motor.benim arac 1.6.bundan dolayı takviye yaparken bir problem olurmu.üstündeki akü ne marka ne zaman takılmış bilmiyorum.60 ampermi yoksa 72 ampermi taktırmalıyım.birde varta mı yoksa mutlu akümü tavsiye edersiniz.teşekkürler şimdiden.

sorun olmaz çalıştırabilirsin.kesinlikle varta 60 amper al.pazarlık et mutlu ile aynı fiat.ben daha yeni aldım diğer aracıma140 tl.

abi teşekkür ederim yardımınız için.birazdan çalıştırmaya gidecem aracı.ordanda aküyü değiştirmeye giderim.varta taktırcam tavsiyeniz üzerine.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt