Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 mk3 tsi dsgye 18 inc etkileri ?

md1903

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben Scw Anadoludan Mert ben jantlarimi değiştirmek istiyorum fakat kafamda bir kac soru işareti var bana yardımcı olursanız cok sevinirim.
1. 18 inç 1.2 tsi dsg icin sıkıntı yaratir mi ? Yaratirsa sebebi ?(mevut 16 inc 7.50.kg)
2. Performans yol tutuş cok etkilenir mi?
Ve araba hantallasir mi?
3. Sizin öğreneceğiniz lastik ebati varmi ? 18 degilde 17 gibi vs.
4. Internetten jant bakiyorum seat 30/1 fr janti serviste 5 bin tl suan internette 1.200 tabiki 5 bin lira bi janta veremem bunun icin nasil bir yol izlemeliyim?
Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar ben Scw Anadoludan Mert ben jantlarimi değiştirmek istiyorum fakat kafamda bir kac soru işareti var bana yardımcı olursanız cok sevinirim.
1. 18 inç 1.2 tsi dsg icin sıkıntı yaratir mi ? Yaratirsa sebebi ?(mevut 16 inc 7.50.kg)
Ve araba hantallasir mi?
4. Internetten jant bakiyorum seat 30/1 fr janti serviste 5 bin tl suan internette 1.200 tabiki 5 bin lira bi janta veremem bunun icin nasil bir yol izlemeliyim?
Vay kardeşim gelmiş
18" 1.2 motor için büyük
Servis harici ve seat sahipleri hariç genelde replika Jant
17" et45-40 sürtme yapmaz

Ve araba hantallasir mi?
Vay kardeşim gelmiş
18" 1.2 motor için büyük
Servis harici ve seat sahipleri hariç genelde replika Jant
17" et45-40 sürtme yapmaz

@memet_one çok teşekkürler mehmet abicim hoşbulduk ama kimse yardımcı olmamış bize kimsenin bilgisi dahilinde değil heralde bu konu :(:(

Ve araba hantallasir mi?
açıkcası bende 1.2 dsg kullanıyorum, servis çıkışlı 17 dnmic var,şimdiye hiiç öyle hantallaşma flan hisstmedim. ama 18 hakkında açıkçası bi bilgim yok

Piyasadaki replika jantlardan uzak durmak taraftarıyım. Performansa açısından maalesef yorum yapamayacağım ama konfor açısından 18 inçler rahatsızlık verecektir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.2'ye fazla gelip arabayı yorabilir performans konusunda eksiklik olacağını düşünüyorum.

Engin bilgileriniz için çok teşekkür ederim daha detaylı bilen arkadaşlar varsa onlarında düşüncelerini almak isterim

1.2 18" jant kullanan arkadaım vardı hatta araca yazıı da yapınca verileri gayet iyi dedi. yakıtım ve hantallığım fazla etkilenmedi dedi.
@twincept

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt