Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1-2 mart akaryakıt eylemi

ALLAH'tan birşey olmazsa bu hafta sonu destekçiyim...
İşe yarayacağını sanmadığım halde haftasonu beni idare edecek kadar benzin bıraktım depoda :D

Almayalım ama pek bi işe yarıyacağını zannetmiyorum 2 sinden sonra nasılsa alıcaz eli mahkum

Arkadaşlar işe yarar veya yaramaz her şeye böyle bakmamak gerekiyor. 2 gün kısa bir süre değil helede günde binlerce litre mazot ve benzin satan yerler için destek olmak farkındalık yaratmak istenirse nelerin yapıla bileceğini göstermek.

Lütfen yakıt alımına dikkat edelim.
Bakalım haberlerde yer bulacak mı?

hafta sonu sözümü tuttum yakıt almadım. eee herhangi bir etki oldu mu acaba :)

hafta sonu sözümü tuttum yakıt almadım. eee herhangi bir etki oldu mu acaba :)
bU Protestoya akaryakıt firmaları derinden sarsıldı. Firma sahipleri toplanarak hükümete karşı protesto yaptı ve fiyatlar 3 sene önceki seyrine geri döndü, demek isterdim . :):)

dürüst olmak mı yaramıyor bilmem ama gerçekten şuanda tek dert akaryakıt değil alınan vergiler aştı artık yeter artık yazık bu millete bindiğimiz afedersiniz "eşşeğe" saman alıyoruz, onunda %70 i vergi ayıp bedava araçlara binip (s 600 ler) gerisini millete yüklemek. kimse altındaki tabakayı düşünmüyor. genel olarak vergilere bakıldığında iyi yaşıyoruz nefes alabiliyoruz :) dur diyecek kimse de yok milletimizin vekilleri sağolsun dur diyecek birini arıyorum yoksa hep boş atacam

Geri
Üst Alt