Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1-2 mart akaryakıt eylemi

Scw olarak takalım bayrakları protesto edelim çıkalım yollara

Seat CaNdIR

dürüst olmak mı yaramıyor bilmem ama gerçekten şuanda tek dert akaryakıt değil alınan vergiler aştı artık yeter artık yazık bu millete bindiğimiz afedersiniz "eşşeğe" saman alıyoruz, onunda %70 i vergi ayıp bedava araçlara binip (s 600 ler) gerisini millete yüklemek. kimse altındaki tabakayı düşünmüyor. genel olarak vergilere bakıldığında iyi yaşıyoruz nefes alabiliyoruz :) dur diyecek kimse de yok milletimizin vekilleri sağolsun dur diyecek birini arıyorum yoksa hep boş atacam
Dediklerinize katılıyorum.Eşim ve ben devlet memuruyuz ALLAH'a çok şükür 2 maaşla çok iyi geçiniyoruz ama her yakıt aldığımda bu hükümete etmediğim küfür kalmıyor 1.6 TDİ aracım var.Dizeli indirimli 4.2'den alıyorum ama yine de çok fazla çok fazla çok fazla.Başka insanlar 300-400 bin tl'lik arabaya biniyor yakıt istasyonuna giriyor fulle diyor kredi kartını çıkarıp çektiriyor ama slipe bile fişine bile bakmıyor ne kadar çekildi diye.İşte bizim bu hükümetin besledikleri adamlar bunlardır hakkımı helal etmiyorum bu kadar vergi alan hükümete adamlara siyasetçilere her kimse işte onlara.

Dediklerinize katılıyorum.Eşim ve ben devlet memuruyuz ALLAH'a çok şükür 2 maaşla çok iyi geçiniyoruz ama her yakıt aldığımda bu hükümete etmediğim küfür kalmıyor 1.6 TDİ aracım var.Dizeli indirimli 4.2'den alıyorum ama yine de çok fazla çok fazla çok fazla.Başka insanlar 300-400 bin tl'lik arabaya biniyor yakıt istasyonuna giriyor fulle diyor kredi kartını çıkarıp çektiriyor ama slipe bile fişine bile bakmıyor ne kadar çekildi diye.İşte bizim bu hükümetin besledikleri adamlar bunlardır hakkımı helal etmiyorum bu kadar vergi alan hükümete adamlara siyasetçilere her kimse işte onlara.

aynı evde 2 kişi çalışmak bile yetmez oldu artık, aynen dediğiniz gibi zehir olsun gezeyim desem gözüm ışıkda oluyor kilometreyi sıfırlamakdan bıktım. inanın alışmışım 2 gün arabasız yapamıyorum yaşayanlar vardır mutlaka yoksa satacağım ama evin altında bile durması güven veriyor Allah herkeze nasip etsin ama nasipde olsa çok binilecek devir değil Allah İstanbul gibi şehirlerde yaşayanlara kolaylık versin dur kalk zaten yetiyor. 1 milyonluk şehir bile zorluyor. farenin ısırığı misali kanımıza işlettiler alıştık diyoruz hatta gülüyoruz. geçenler de bir ülkede 1.2 tl oldu diye eylem yapıldı biz yapalım desek kimse gelmez. anca konuşuyoruz işte herşey akaryakıt olsa keşke

Bu adamlar uyutuyor bizleri. Birde magdur sıfatıyla ordan oraya gidip mitingler yapıyorlar. Ama paralardan bahsetmiyorlar, ne iş, hayırdır? Ama hep mağdur hep mağdur.
Millete yüklemişler vergileri gerisi hikaye onlar icin...yazık hem de çok yazik

dikkat et ramazan sabaha karşı polisler götürmesin seni hükümete küfür ettiğin için :)

dikkat et ramazan sabaha karşı polisler götürmesin seni hükümete küfür ettiğin için :)
İçimden küfür ediyorum abi ah ah şöyle bir birleşebilsek 10 gün yakıt almasak meydanlara çıkıp sesimizi bi duyurabilsek neler olacak neler ah ah ah ki ne ah :(

Nerede memursun ramazan?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt