Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 lt TSI 105 hp DSG en uygun fiyatla hangi bayiden alabilirim?!

Az birşey geç olsun güç olmasin derim ben :) Sunroof keşke olsa dedigim donanımlardan biri. Aslinda cam tavan daha iyi ama malesef o yok.Erya dan iyi fiyat alabilirsin diye düşünüyorum. Ayrica bir diğer keşkem de ESP olmamasi :(
istanbuldaysan çok satıcı var yakınlarında hepsini ara ve istediğin renk ve model için fiyat al sonra en iyi fiyatı veren iki yeri çarpıştır ama şunu da söylemeliyimki bir arkadaşım hariç öyle aman aman indirim yaptırabileni görmedim vw de o da sağlam torpilliydi doğuş otodan Allah kolaylık versin
aynen öyle Ali ESP olsun sunroof olsun bende olmasını isterdim de 2-3 ay sonrasına gelir diyorlar.. benim zaman sıkıntım var bu hafta olsa halledicem beyaz bulamadım haftaya gelicek diyorlar.. hele bi gelsin fiyat kırılabiliyorsa bakıcam artık.. güzel dileklerin için teşekkürler Caner..
Bende aynı şekilde bir araç almak düşüncesindeyim acaba çiftli sipariş versek indirim olur mu :)
:)) aracı beyaz istiyorum maalesef piyasada kalmamış.. araç gelsin haberleşiriz.. ;)

umduğumdan biraz geç oldu ama bugün aracı teslim aldım beyler ilgilenen herkese teşekkürler ;)

ben yeni avekten 36.500 tl ye aldım.36900 dü enfazla bu kadar düştüler hediye felan istedim ama nafile.dogus otoda 36.750 fiyat vermisti .uygunmu bilemem.dizel copayla aynı fiyattı kararsız kaldım ama bu aracı test edince donanım perfonmans ve vites farkından bunu secip aranıza katıldım arkadaslar.

ben yeni avekten 36.500 tl ye aldım.36900 dü enfazla bu kadar düştüler hediye felan istedim ama nafile.dogus otoda 36.750 fiyat vermisti .uygunmu bilemem.dizel copayla aynı fiyattı kararsız kaldım ama bu aracı test edince donanım perfonmans ve vites farkından bunu secip aranıza katıldım arkadaslar.
hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın inşallah..
haziran ortasında almıştım bende 35.800'e park sensörü ve kolçak da hediye etmişlerdi..
normal şartlarda gün geçtikçe fiyatı düşmesi lazım ama euro artışı yüzünden olsa gerek yerinde durmuyor fiyatlarr..

hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın inşallah..
haziran ortasında almıştım bende 35.800'e park sensörü ve kolçak da hediye etmişlerdi..
normal şartlarda gün geçtikçe fiyatı düşmesi lazım ama euro artışı yüzünden olsa gerek yerinde durmuyor fiyatlarr..
Sagolun sizde güzel günlerde kullanın inşallah umarım memnunsunuzdur sizin 2 ay olmuş .evet eurodan dolayı biraz pahalı aldık park sensöründede direttim ama 300 tl fiyat istediler taktırmadım suan demekki hediyeler bayiden bayiye farkediyor.

Geri
Üst Alt