Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 lt TSI 105 hp DSG en uygun fiyatla hangi bayiden alabilirim?!

ben 1 ay önce 35.500'e aldım tanıdık vasıtasıyla izmir-mbu'dan.plaka-ruhsat v.s. hariç.(ben aldığımda liste fiyatı 36.500 tl idi)

kayadibi ile görüşün bence

ben 1 ay önce 35.500'e aldım tanıdık vasıtasıyla izmir-mbu'dan.plaka-ruhsat v.s. hariç.(ben aldığımda liste fiyatı 36.500 tl idi)
hayırlı olsun kazasız belasız inş..
çok güzel fiyata almışsın Ali.. yalnız ben İstanbuldayım.. arıyorum dolaşıyorum tek tek bayiileri.. 37.800'e sunrooflu var bi tane.. en son gidip onu alıcam bulamazsam sunroofsuzunu..

Az birşey geç olsun güç olmasin derim ben :) Sunroof keşke olsa dedigim donanımlardan biri. Aslinda cam tavan daha iyi ama malesef o yok.Erya dan iyi fiyat alabilirsin diye düşünüyorum. Ayrica bir diğer keşkem de ESP olmamasi :(

istanbuldaysan çok satıcı var yakınlarında hepsini ara ve istediğin renk ve model için fiyat al sonra en iyi fiyatı veren iki yeri çarpıştır ama şunu da söylemeliyimki bir arkadaşım hariç öyle aman aman indirim yaptırabileni görmedim vw de o da sağlam torpilliydi doğuş otodan Allah kolaylık versin

Bende aynı şekilde bir araç almak düşüncesindeyim acaba çiftli sipariş versek indirim olur mu :)

Bende aynı şekilde bir araç almak düşüncesindeyim acaba çiftli sipariş versek indirim olur mu :)

üyelik tarihiniz 2009 kasım ayı gözüküyor ama daha kendinizi tanıtan bir konu açmamışsınız. kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtır mısınız

bilgilerim yanda yazıyor kasım 2009da tanıtma yoktu herhalde atlamışım , link rica edebilirsem tanıtırım kendimi

Geri
Üst Alt