Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 leonda açık hava filtresi

Emree3825

Kayıtlı Üye
kullanan var mı yaptırmayı düşünüyorum kullananlardan fikir sahibi olanların düşüncelerini almak isterim

kullanan var mı yaptırmayı düşünüyorum kullananlardan fikir sahibi olanların düşüncelerini almak isterim
Kullanan vardır mutlaka görünce bilgi verirler birde sadece hava filtresi değişimi yapacaksanız egsoz a da işlem uygulayın güzel bir ses alırsınız kombine olarak

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kutu içi itg alıp kutuyu açık bırakarak kulkanmıştım 1.2 jetta da. 2000 devrin üzerinde tatlı ve gazlayıcı ses veriyor. Performans açısından ben birkaç şey ile birleştirdiğim için tek başına nasıl etkiler bilmiyorum. Bende yazılım kat iptali vs.. mevcutttu. Hatta orjinal katalizörü takıp sattığım için downpipe halen bende :) hava filtremde yağlı tip itg idi. onuda vermedim. Oda bende duruyor :)

Samsung'tan gönderildi...

egzozla ilgili pek oynamayı düşünmüyorum şuan garanti kapsamı devam ediyor servis biliyorsunuz en ufak şeyde kapsam dışı bırakmaya çalışıyor

egzozla ilgili pek oynamayı düşünmüyorum şuan garanti kapsamı devam ediyor servis biliyorsunuz en ufak şeyde kapsam dışı bırakmaya çalışıyor
Haklısınız. Ben pek umursamadım. Ama kat iptali ve yazılım deli coşturuyor onuda söyliyim. filtre sadece rahat nefes alsın diye. Bide benim eski kasayı kullandığım zamanlarda kat iptali sonucu yanan arıza lambası kapatılamıyordu. Şu anda nasıldır bilmiyorum. Bahsettiğim 4 sene öncesi.
Hatta youtube da 0-100 ve yakıt tüketim videolarım mevcut jettanın.

Samsung'tan gönderildi...

Merhaba kardeşim,

Ben kullanıyorum k&n marka hava filtresi aldım 250 TL ye hani performans açısından bakacak olursak araba biraz daha rahatladı hani vites geçişlerinde daha rahat hızlanıyorsun gayet memnunum benim araba dsg şanzıman bu arada ses olarakta pek bişey yoktur hani ben gaza çok yüklendiğimde ıslık sesi gibi hafif bir ses geliyor tabi gidip 500-600 TL'lik hava filtreleride var onlar daha güzel ses ve performans sağlar sana seçim sana kalmıştır ama inan pişman olmazsın he tabi bende yazılımda var onunda birlikte performans bakımından daha doyurucu bir tat alıyorum şu an :)

yazılımda düşünüyorum 20 hp 50 nm tork yükseliyor fakat servis garanti dışı diyor ecu garanti dışı kalmaz diyor araç daha 5 aylık o yüzden karamsarım beklesem mi iki yıl yoksa yaptırsam mı çol düşünüyorum

yazılımda düşünüyorum 20 hp 50 nm tork yükseliyor fakat servis garanti dışı diyor ecu garanti dışı kalmaz diyor araç daha 5 aylık o yüzden karamsarım beklesem mi iki yıl yoksa yaptırsam mı çol düşünüyorum
servis aracı dynoya mı sokup öğrencekmiş yazılımlı olup olmadığını.
işlerine geldiği gibi davranıyorlar

aynen öyle nerden ne çıkarsamda garanti dışı bıraksam diye bakıyorlar 60-70 bin lira para ver her sene bakıma git yine dünyanın parasını öde buna rağmen daha çok nasıl para kopartırım diye bakıyorlar

Geri
Üst Alt