Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 Leon Almak İstiyorum.

oğuzhanusta55

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selamlar

Almak istediğim bir leon var fakat fiyat konusunda değer mi değmez mi diye kararsız kaldım sizce bu özelliklere göre fiyatı uygun mu yoksa pahalı mı sizlerin fikirlerini merak ediyorum

Araç özellikleri

2016 model 1.2 led paket
59.000 km
manuel
benzinli
renk gri

ARAÇ FİYATI :90.000 TL

Ayrıca Araç satıcısının açıklama kısmına yazdıklarını sizlerle paylaşıyorum

BAGAJ KAPAĞINDA UFAK BİR ÇİZİKTEN DOLAYI BOYA VARDIR HARİCİNDE BOYA DEĞİŞEN RUTÜŞ DAHİ YOKTUR

EKSTRA OLARAK :

FR JANTLAR

ZENON SİSLER

CAM FİLMİ

ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ BAŞLIKLARI

ARKA DİFÜZÖR

ARKA RÜZGARLIK

Piyasa fiyatına bak, özellikler ve fiyatlar nerelerde geziyor karşılaştırma çok rahat yaparsın.
Ayrıca çizik halinin resmini istemeye unutma.

Sizce alınır mı yoksa farklı bir öneride bulunur musunuz ? Veya leon alırken nelere dikkat edilmesi gerekli yardımcı olur musunuz ?

Sizce alınır mı yoksa farklı bir öneride bulunur musunuz ? Veya leon alırken nelere dikkat edilmesi gerekli yardımcı olur musunuz ?
Temiz ise alınabilir. Ekstralarda Fr jant harici pek bir maliyet yaratacak parça yok. Fr jantlar da orjinal ise tabi. Düz vitesli Style paket bakacak olsam, Advanced paketli modelleri tercih ederdim. Bulunması zor ama ciddi dolu araçlar.

Bence 1.4 al yakıt olarak neredeyse aynı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başka bir araç daha var 2016 1.2 38 binde boya tramer değişen yok demiş 88 yazmış ona bir bakıp kesin kararımı vereceğim

Geri
Üst Alt