Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.16i satıp cupra alıyorum sizce ????

cam tavan değilde sunfroof oluo sizn araçta varmı sunroof kırmızı heralde aracınız da ??

Ankara Seat Ata'da Bocanegra vardı geçen. Bi oraya bak istersen.

pek sunroof gibi gelmiyo bana, sabit duruyor, sadece arkasını kaldırıbiliyorsun diye cam tavan dedim:)
avek'e gitmiştim bende, beyaz cupra vardı ama eşimin ısrarıyla görmememize rağmen kırmızı istedik ki
eğer bulursan kaçırma.. zevkler tartışılmaz ama ben çok beğendim..

ata da varmışta o satılmış boca ......nasıl sunroof tam açılmıo mu ???

cam tavan özelliği bu şekilde sadece arkadan 2 parmak kadar açılabiliyor tamamını açamazsın görsel amaçlı denilebilinir.
boca ve cupra dsg versiyon bunuda düşün manuel yok
kırmızı çok hoş kesinlikle

Bocanegra gerçekten çok güzel bi araç bugün inceleme fırsatı buldum çok beğendim:eek:key:

Yeni cam tavanlar tam olarak açılmıyor sadece arkası kaldırılıyor, Scirocco'da da aynı durum söz konusu. Ama zaten açılmasına pek gerekte yok, benim aracım Leon ve normal sunroof var, zaten genelde sadece arka kısım kaldırılarak kullanılabiliyor, tam açında seyir esnasında çok ses yapıyor... Keşke Leon'da da cam tavan olsaydıdiyorum hep...
Zaten hiç açılmasa bile Cam tavanın(ve ya sunroof) bence en büyük faydası yukarıdan ışık alarak arabanın içini ferahlatması. Leon da, Ibiza da basık arabalar sunroof bence her ikisi içinde gerekli, sizin yerinizde olsam eğer bulunabiliyorsa cam tavanlı tercih ederdim, ama zevk meseli tabi sonuçta...:)

Geri
Üst Alt