Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.16i satıp cupra alıyorum sizce ????

kırmısızı gerçekten hoş görünüyor..kırmızı daki tek sorun..Nazar topluyor olması..onun dışında adı üstünde kırmızı ve güzel..bu arada kafa karıştırmak istemem ama ibiza bocanegra var..o da cupra ile aynı özelliklere sahip..incelediğim kadarı ile..eğer kırmızı istemezsen ona da bakabilirsin onun beyazı var..ama bordosu güzel..oldu mu yarı kırmızı..kaçırma kırmızıyı fiyata zam gelmeden al..şimdiden hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız

Safa zamanında Ibiza Cupra'yı 53.000TL'ye almıştı araba şimdi 46.000TL bildiğim kadarıyla. Hatta imkanın varsa Bocanegra almanı tavsiye ederim. Özel seriler 2. elde her zaman daha fazla para eder.

Safa zamanında Ibiza Cupra'yı 53.000TL'ye almıştı araba şimdi 46.000TL bildiğim kadarıyla. Hatta imkanın varsa Bocanegra almanı tavsiye ederim. Özel seriler 2. elde her zaman daha fazla para eder.

evet o fiyatlarda
1.4 lt TSI 180 hp DSG Cupra 53.700 46.000
1.4 lt TSI 180 hp DSG Bocanegra 55.200 47.500

öpüyorum senı.napcan boca varken cupra

öpüyorum senı.napcan boca varken cupra

burda senin cümle hangi anlama geliyor
-napcan boca varken cupra-
(a)napcan boca varken- cupra
(b)napcan boca-varken cupra
şeker şair burdaki dizesinde ne demek istemistir
doğru şıkkı işaretleyin

maalessf sunroof yok araçta 45.500 e de bırakıolar ....bocanın 1.500 tlye değecek farkı yokmuş tek tampon siyah yapmışlar ayrıca koltuk dikişleri kırmızymış ....birde akü bmw gibi arkadaymş hoşuma gitti =):)

babamda 1.16i bende ibiza cupra var, istediği kadar adı bmw olsun ne donanım, ne gidiş yanına yaklaşamıyor bmw.. üstelik 1.16'yı full alıp 70küsür bin TL vermemize rağmen.. bu arada babamlarla beraber tatile gittik, ben daha az yaktım, çünkü benim arabanın devir aynı hızda bmw'ye göre hep çok daha düşük kalıyor..
kahvaltıya gelirsen bendeki kırmızıyı görür baya bi gaza gelirsin. bu arada alırsan mutlaka cam tavan al..

Geri
Üst Alt