Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.16i satıp cupra alıyorum sizce ????

1.16'i ye göre tabiki cupra..ama lütfen tüp demeyin...arkadaşların hepsi aynı şeyi söylemiz dizel olsun..can dediği gib yazılımla 230 ları buluyor...230 beygir bir dizel araç..doğru tecih olur

kendinizi üyelerimiz kısmında tanıtırmısınız?

evvettt kardeşim... yapabileceğin en akıllıca iş olur... bence de bmw nin yapıp yapabileceği en çakma arabayı almışsın... bu kararın yanlışmış ama şu an en doğru kararı vermiş bulunmaktasın... seat ı bilmeyenlerin söylediklerine kulak asmadan bu doğru yolda ilerle... şimdiden hayılı olsun...

Cupra almak mantıklı olur ama tüpe gelmez.. :)

1 serisini ben bmw görüntüsü dışında pek bmw olarak göremiyorum. motor otomatik şanzıman ve arkadan itişleresmen depresyona sokuyor adamı. 118i de kullandım oda kesmiyor bırakın cuprayı tsi leon bile çok dahafazla tat bırakıyor. ha içi aksamı yalıtı falan daha iyidir. ama fiyatının karşılığı bir araçdeğil malesef. cupra ise çok uç nokta br leon performansta uç. tfsi bir motor olduğu için lpg olmaz. ekonomi ön planda ise tdi fr hem gider hem yakmaz. ama yakıt problem değl ben basacam safi performans ise konu cupra.

Bu arada herkes FR TDI demiş, bence de FR TDI ama konu İbiza başlığına açılmış... Arkadaş yeni ibiza cupra düşünüyor sanırım.

Herkesın gonlu Leon cupraya gıtmıs ben dahıl :D tamam yıne lpg takamazsın dıyorum yıne yerınde b karar olur :)

beyler herkes yorumunu ibiza cupra icin yapsin tekrardan :)

benim yorumum; sinif olarak arada fark var ama performans acisindan deger.. yakit konusunda basmadiginiz taktirde bi skinti yasamazsiniz; ancak tuplu 116 ya gore yine daha masrafli olacaktir. tup bu motorda olmaz. bunu kabul ederek araci almaniz lazim.

Geri
Üst Alt