Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.16i satıp cupra alıyorum sizce ????

samiramist

Kayıtlı Üye
kesin kafaya koydum cupra alıcam fakat aklımda soru işaretleri var herkes nie böle bişi yapıosun dio bende cuprann motoruna hasta oldum..sizce doğru bi karar mı ?? ilerde pişman olurmuyum ? ayrıcam bmw tüplüydü ilerde bunada öle tüp uygulaması yapabilirimiyim acaba

motor farkları olarak zaten tartışılmazda tip şekil olarakta cupra derim şahsen

tüp taktırmayı düşünüyorsan bence dizel fr almak daha mantıklı..hem ekonomik hem de performansı cupraya yakın

en güzelini yapıyorsun ama 6 aylık vergisi ve benzinini düşünmeyeceksin

kesınle aybars'ın dedıgı mantıklı ... he benzın dert degıl dersen o zaman cupra ıle rahatına bakarsın

Tup flan taktırmayı aklından cıkar Tfsı a oncelıkle:) 1.16 yı verıp Cupra almak zaten baslı basına yapılcak en guzel sey ama yakıtı flan kafana takıcaksan Tdi FR alabılırsın 2.0 170bg yazılımla 220-230 arası b deger alırsınkı cupra kadar zewklı olur

yakıt ekonomisi falan düşünüyorsan cupraya hiç bulaşma. lpg cupraya olmaz. arkadaşların dediği gibi Leon FR TDI alabilirsin bence.

1.16 satıp cupra alıcam dediğinde niye böyle bişi yapıyosun diyen arkadaşlarını çok merak ettim şimdi... :D

Geri
Üst Alt