Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.0 tsi leon ön ızgara

melihefek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 4 aydır 1.0 leon kullanıyorum .araçtan çok memnunum fakat tek sevmediğim yönü ön ızgaranın kapalı ve çok sade olması.acaba bunu fr Lardaki ızgara ile veya xcellence deki ızgara ile değiştirebilir miyim.ayrıca sorun yaratırmı bunu kapalı yapmalarında bi amacı var mıdır garantide bi sıkıntı çıkar mı?
ebff5b8b1e1337405231c85c70fc73c3.png

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ön ızgara ecomotiv versiyon olduğu için kapalı. Sürtünmeyi azaltmak ve ekonomi yapmak içindir.
Değiştirirseniz bir problem teşkil etmez. Ama uyar mı bilmiyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar 4 aydır 1.0 leon kullanıyorum .araçtan çok memnunum fakat tek sevmediğim yönü ön ızgaranın kapalı ve çok sade olması.acaba bunu fr Lardaki ızgara ile veya xcellence deki ızgara ile değiştirebilir miyim.ayrıca sorun yaratırmı bunu kapalı yapmalarında bi amacı var mıdır garantide bi sıkıntı çıkar mı?
ebff5b8b1e1337405231c85c70fc73c3.png

Uymayabilir

Peki uyarsa servisin garantide sıkıntı çıkarma ihtimali olur mu ayrıca yakıtı çok etkiler mi farkedilcek kadar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

panjur uyar alt ızgarada uyabilir gibi gözüküyor. uyarsa cupra panjur ve ızgarada yapabilirsin fiyatlar aynı.
[doublepost=1500936176,1500935986][/doublepost]panjurla garanti dışı kalmaz
[doublepost=1500936280][/doublepost]20170609_185358-min.jpg

20170714_193159-min.jpg

Hocam peki bu makyajlı için panjuru nasıl bulabilirim.internette bulamadım

makyajlı style , ecomotive, xcellence, fr farklı panjurlar, sen hangisinden almayı düşünüyorsun. makyajlı yeni çıktığı için çıkma bulmak zor. sadece serviste bulabilirsin. fr panjur almak istiyorsan makyajlı fr plakası ile serviste yedek parçaya sorgulat. plaka ile parça num. bulmak kolay oluyor.

Geri
Üst Alt