Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1'İncİ beykoz off-road oyunlari başlıyor

tam net değil geçen burada görmüştüm söyledim bakayım dedi dün'de konuştuğumda katılıcam dedi net bilemiyorum.

Cuma sabahı saat 09 ile 10 arası Tatlıses FM'de Gazeteci radyocu yazar Murat Erdin Beykozz OffRoad oyunlarından bahsedecek. 97.6 frekansından ya da http://www.radyotatlises.com.tr/ online da dinleyebilirsiniz

arkadaşlar mekanı kanlıca orman işletmesinden aldık...kısmet olursa çevresinide SEATCLUBWORLD hatıra ormanı yapıcaz...bu konuda fidan yardımınıza çok fazla ihtiyacım var...

abi oyle hatıra ormanı felan yapılcaksa beni yaz elimden geleni yaparım onlar buyuyunce gerçi kimlere peşkeş çekilecek bilemem ama biz elimizden geleni yapalım...

abi oyle hatıra ormanı felan yapılcaksa beni yaz elimden geleni yaparım onlar buyuyunce gerçi kimlere peşkeş çekilecek bilemem ama biz elimizden geleni yapalım...

bu konuda elimden gelen herşeyi yapıcam tüm SCW'nin desteği şart...3,4 senedir bu konu hep gündemimde fakat bürokrasi çok engelledi...sanırım resmi klüp BEYKOZ OFF-ROAD ve SCW ile olucak

bu konuda elimden gelen herşeyi yapıcam tüm SCW'nin desteği şart...3,4 senedir bu konu hep gündemimde fakat bürokrasi çok engelledi...sanırım resmi klüp BEYKOZ OFF-ROAD ve SCW ile olucak

3-5 agacta biz dikelim beni unutma oyle bırsey olursa abicim...

Şu offroad olayları yüzünden alıcam sonunda bir offroad aracı rahatlıcam :D içim içimi yiyior yaw

gece bizlere eşlik eden SCW'li kardeşlerim ve organizasyonda kapı hakemliği yapan emre kardeşime sonsuz teşekkürler

Geri
Üst Alt