Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

0'dan 100'e..

195 barajına takılma ihtimalin yüksek,oraya kadar tamam,sonrası iptal:)
duman ve aragazda kamyon-otobüsçülerle yarışıyoruz valla; senin youtube profilindeki videolara baktım da; aragazcıymışsın :D
bugün kaldırım kenarında-midibüsün önüne park ederken aragaz-duman senfonisi yaptık; şoförü şaşkın şaşkın baktı; kıskandı heralde :p

yok canim ne aragazi :)
vites buyuturken falan vermiyoruz oyle aragazi :) onlar videolar icin :)
zaten benim aractan cok baska araclarin videolari var profilde :)

daha once bi 180 e kadar ciktim ama son hizihic deneyemedim. 160 a kadar cok guzel gidiyor, 160 dan sonra verim azaliyor.. ama en buyuk kayip sanzimanin son dislisi :(

eklediginiz videolar bunu karsilastirmak icin pek verimli videolar degil.
birinci olarak ibiza yazilim yapilmis bir tdi. "mapped" diye yaziyor zaten.. ayrica stage 2 falan demisler ama neye gore anlamadim..
ben 9-9,5 saniyede 100 e cikabiliyorum revo yazilim ile.

golf ise cok kotu bi sekilde kalkmis.. o yuzden kiyaslama yapmak pek dogru degil.

Yazılım ile 11 sn de çıkıyor öylemi :confused: enteresan.. Normali zaten 12 sn civarında görüyor.. Araba şu an yanımda değil memlekete gidince deneyeceğim kesin kafama takıldı :)

şöyle kadrana bakıpta yorum yapmak bana çok saçma geliyor , araç belki yokuş aşağı gidiyor ?

yok canim ne aragazi :)
vites buyuturken falan vermiyoruz oyle aragazi :) onlar videolar icin :)
zaten benim aractan cok baska araclarin videolari var profilde :)

daha once bi 180 e kadar ciktim ama son hizihic deneyemedim. 160 a kadar cok guzel gidiyor, 160 dan sonra verim azaliyor.. ama en buyuk kayip sanzimanin son dislisi :(
valla ben herdaim veriyorum aragazı; magirusçudan bir havalı frenim eksik :D
westgate i iptal mi etsek; sende basınç saati vardı,redline a doğru kısıyor değil mi ?
benim videoyu da yad edelim :D http://www.streetfire.net/video/seat-cordoba-14-pd-tdimegachips-tuned_2210733.htm

westgate i iptal mi etsek; sende basınç saati vardı,redline a doğru kısıyor değil mi ?
benim videoyu da yad edelim :D http://www.streetfire.net/video/seat-cordoba-14-pd-tdimegachips-tuned_2210733.htm

wastgate'i iptal etmek konusunda hic bir bilgim yok..
basic bende 1.3 bar 4300-4400 devire kadar sabit gidiyor cok sukur.. oyle buyuk bi azalma yok sonrassinda da; zaten 5000 deviri gormuyor.. basinc konusunda cok memnunum yazilimimdan.

ıkı vıdeoya bakıp karsılastırma yapmak son derece yanlıs b yaklasım kı ıbıza ıcın yazılımlı dıye yazılmıs zaten,ayrıca pd130 ıle 1.4 tdi karsılastırılıcak motorlar bıle degıl.ıster stock olsun ıster yazılımlı kı ucurumlar gırer araya.saglıklı 0-100 gtech ıle yapılır vıdeolar ıse sadece gonlumuzu egler baska bsy degıl.ayrıca karsılastırılan arabaları ıkısınınde fabrıdan sıfır cıkmıs olmalarını kabul edıp ele alsak daha en basında kılo farkları var.

wg ı ıptal edıp dıbıne kadar basınc basarsın ama bellı b devırden sonra turbo zaten sıcak uflemeye baslıcak o yuzden onun da hıc b mantıgı yok :)Draglarda falan turboyu yerım ama arabayı da gecırtmem mantıgı ıle yapılabılır:)

Geri
Üst Alt