Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

09 Kasım 2010 Salı 2.Kocaeli Bölge Buluşması

nasip diyelim ama 2,3,4 kişi gelebiliriz de gelemeyebiliriz de. Kesin değil.

salı günü iyi olmuş. güzel dizi yok salı günleri:D:D:D

Peki arkadaşlar
salı günü mecburen sabah 8:30 akşam: 19:30 a kadar çalışan arkadaşlarımız nasıl gelecekler:(
bu özel gün için , neden bizleri düşünmüyorsunuz.:( haftasonuna denk getirmediniz pazar günü için. Hep birlikte olsaydık daha iyi olmazmıydı;) iyi akşamlar.

Peki arkadaşlar
salı günü mecburen sabah 8:30 akşam: 19:30 a kadar çalışan arkadaşlarımız nasıl gelecekler:(
bu özel gün için , neden bizleri düşünmüyorsunuz.:( haftasonuna denk getirmediniz pazar günü için. Hep birlikte olsaydık daha iyi olmazmıydı;) iyi akşamlar.

yerden göğe kadar haklısın arkadaşım... fakat Kocaeli toplantısına katılan arkadaşımızın hafta sonu izni yok bu yüzden o arkadaşımıza uyum gösterdik...
hatta istanbuldan katılan arkadaşlar saat 20.00 gibi buradan hareket ediyorlar...iş durumum müsait olursa bende bu hafta oradayım

onumuzdekı hafta sınavlarım var
ayarlayabılırsem haber verıcem duruma gore

yerden göğe kadar haklısın arkadaşım... fakat Kocaeli toplantısına katılan arkadaşımızın hafta sonu izni yok bu yüzden o arkadaşımıza uyum gösterdik...
hatta istanbuldan katılan arkadaşlar saat 20.00 gibi buradan hareket ediyorlar...iş durumum müsait olursa bende bu hafta oradayım
Saol Cezmi abi herşey benim yüzümden valla itiraf ediyorum :D
onumuzdekı hafta sınavlarım var
ayarlayabılırsem haber verıcem duruma gore
Özgür haber ver kardeşim seni orda yoklamada görmek istiyorum:eek:key:

Haftasonu toplanmalarımızda mevcut bu ekstrem toplandı 54 toplantısı :D

Evet biraz haklisin hafta sonu daha rahat abilirdi ama cezmi abimizin dedigi gibi icimizdeki bazi arkadaslarin is durumuna gore ayarladik. Aslinda ingilizce kurslarina gidiyordum sali gunleri sirf bu yuzden kaydimi p. Tesi gunune aldirdim :D

Geri
Üst Alt