Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

09.06.2013 Hasan Tan cocuk yuvası piknik resim ve videoları..

bugünde murat arkadasımla tanıştım z.burnunda oturuyor ortak arkadaşlarımız var benim aracımı görüyormuş bende onun aracını görüyordum siyah leon arkasında eren yazıyordu bende adı eren sandım megerse oğlunun adı erenmiş çokda yakışıklı maşallah diyelim birde ikincisi geliyormuş oda hayırlısıyla doğar vatana millete hayırlı bir evlat olur inşallah muratım tekrardan çok memnun oldum artık z.burnuda bol bol görüşürüz kardeşim

gidenlerin katılanların ve özellikle de düzenleme için [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] Barış kardeşime teşekkürlerimi sunarım. kalbimiz ve gönlümüz sizlerle beraberdi. aranızda olamadığımız için içimizde bir burukluk olduğunu unutmamanızı isterim. en kısa zamanda görüşmek üzere...

gidenlerin katılanların ve özellikle de düzenleme için @Absolut Barış kardeşime teşekkürlerimi sunarım. kalbimiz ve gönlümüz sizlerle beraberdi. aranızda olamadığımız için içimizde bir burukluk olduğunu unutmamanızı isterim. en kısa zamanda görüşmek üzere...
Senin güzel gönlün yeter kardesim eksik olma

bir organizasyon yada etkinliğe katılmayı çok istemiyecem bundan sonra illa bişey oluyo yahu kahvaltı biiir abant ikiii buda üüüç üçünede okadar istedim başıma iş geldi herşeyde hayır vardır kısmet emeği geçenlere helal olsun @Absolut barıış geçmiş olsun kardeşim
Ali cim çok geçmiş olsun durumu nadıl Kerem in

mehmet mangal da desteğin için çok teşekkürler

Abicim daha ne yaptım ki. Bir daha ki sefere daha güzel olacak daha fazla eğlenicez. Bu sabah kalktım ya öyle içimde bir mutluluk vardı anlatamam arkadaşlar ya resmen huzur doldum pitnikte tek eksik bizim hatun du onunda gelmesini ve sizin eşlerinizle tanışmasını çok istiyordum. Eşli bir organizasyon da gidermek ümidiyle diyelim.

Tekrardan katılan , katılmayan gönlü hep bizlerle olan bütün arkadaşlara çok teşekkürler.

Şu fani dünyada, çocuk sevindirmek kadar güzel bir sevap olamaz ki; sizler tüm fedakarlığınızla, samimiyetinizle bu kimsesiz çocuklarımızı bir gün de olsa inanıyorum çok mutlu edip, sevindirdiniz. Katılan ve emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Özellikle organizasyonda başı çeken ve bu etkinliğe yön veren [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] kardeşime de ayrıca teşekkür ederim. İnşallah insanlık adına yapılan bu iyiliğin daha da güzelerine imza atılır.

Şu fani dünyada, çocuk sevindirmek kadar güzel bir sevap olamaz ki; sizler tüm fedakarlığınızla, samimiyetinizle bu kimsesiz çocuklarımızı bir gün de olsa inanıyorum çok mutlu edip, sevindirdiniz. Katılan ve emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Özellikle organizasyonda başı çeken ve bu etkinliğe yön veren @Absolut kardeşime de ayrıca teşekkür ederim. İnşallah insanlık adına yapılan bu iyiliğin daha da güzelerine imza atılır.
Allah buradaki tüm dostlardan razı olsun yapılanın yanında birde sizlerden duydugumuz bu güzel seyler herseyin üstüne bal kaymak çalar gibi sizde varılın inşallah.

Geri
Üst Alt