Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

08.02.2013 SCW Sahil buluşma fotoğrafları..

Ulvi saat 21.00 kadar orada arkadaşlarla sohbet ettik, ama seninle görüşemedik kardeşim üzüldüm. Ben gittikten sonra gelmişsin öylemi...

Vallahi iş yerinden çıkamadık be ahmet abi..Saat tam 21:10da geldim sen çıkmışsın peşine ben gelmişim..Yine nasip olmadı görüşmek be abi...

istanbul tayfa tşkler ayaklarınıza saglıkkkk:seat iyiki varsın scw

o kadar trafikten sonra muhabbet süperdi kaptaaan mangal yakamadık ama o neydi dumanlı dumanlı yemeğin adı aklıma gelmedi sen sööle bu arada arabaları görüp yanımıza çeken arkadaşlar sizinde ayağınıza sağlık iki üye daha kazandık bizim yeğen on numarayı verdi dayı siz aile olmuşsunuz dedi işte ilk buluşmaya gelen bir üyenin objektif izlenimleri. sizleri seviyorum benim büyük ailem

Böyle bir etkinlikte ben de aranızda olmayı sizlerle tanışmayı isterdim arkadaşlar. İnşallah en kısa zamanda kanlı canlı aranızda olmayı diliyorum.

Geri
Üst Alt