Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

07 Temmuz 2013 Pazar Maltepe Şelale Cafe Kahvaltı Organizasyonu

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında Locman tarafından paylaşıldı.

1. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Herkese merhabalar , Anadolu cuma buluşmalarına gelenlerin bildiği gibi Maltepe sahilde Şelale cafe'nin işletmesini yapmaktayım, sizler ve sevdiklerinizinde katılımı ile güzel bir pazar kahvaltısı yapmak niyetindeyim.Lafı fazla uzatmadan ben ayrıntıları vereyim :)
    İki çeşit kahvaltımız bulunmakta normal kahvaltı tabağı ve serpme şeklinde verdiğimiz kahvaltı tabağımız; Kahvaltı tabağı 13.00 lira olup yanında sınırsız çay ve menemen/omlet alma şansımız var. Serpme kahvaltı daha zengin bir içeriğe sahip olmakla birlikte 17.50 lira , yanında sınırsız çay , portakal suyu ve gözleme veriyoruz. Ailesi ile birlikte gelenler için çocuk bahçemiz ( özellikle h.sonu oyun parkımızda palyaço olucaktır) bulunmaktadır. Tekirdağ gezisinden önce güzel bir sabah kahvaltısı için katılırsanız çok mutlu edersiniz beni :) Son olarak adres ; mekanın yeri tarifi oldukça kolay; sahilden gelenler için, (Kartal tarafına doğru) giderken maltepe migros'u geçtikten sonra ki ışıklarda sol tarafta goruceksınız. (Kadıkoy tarafına doğru) giderken maltepe potaları geçince hemen sağ tarafta kalıyor. Karşıdan gelicekler için, E-5 den gelirken maltepe köprüsünden girin yolu takip edin zorunlu olarak sağ'a dönüş yapıcaksınız, minibus yoluna indikten sonra sola, ardından 2. sağdan sahile inin.Cafe sol tarafta kalıcaktır. Açık Adres ; Maltepe sahilyolu Rıhtım Caddesi. No:2 MALTEPE / İstanbul . Yeteri kadar buyuk bır otoparkımız var.Herkese selamlar, pazar görüşmek ümidi ile.
    elale Cafe Restaurant - Resmi nternet Sitesi
    [MENTION=26182]Locman[/MENTION] ( İsmail : 531 492 44 88 )

2. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    İsmail sanki 7 Temmuz'da Trakya'ya org var

3. argent

argent SCW Üyesi

446
    247
    43
    Cuma buluşma,cumartesi kahvaltı,pazar Tekirdağ hey maşallah :zipla

4. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Cumartesi çalışanlar var Olcay ben gelemem, kahvaltıyı haftaya pazar yapalım

5. argent

argent SCW Üyesi

446
    247
    43
    Ben pazar Tekirdağ var diye söylemiştim ama doğru söylüyorsun herkese uymaz cumartesi haftaya ramazan olmuş oluyor kahvaltı yatar gibi gözüküyor...

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.774
    5.612
    113
    Bende cumartesi günü çalışıyorum. Kahvaltı olayı yatıcak gibi görünüyo. Zaten tekirdağa da gelemiyorum.

7. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Doğru diyorsun ramazanı unuttum, bayramdan sonra yaparız kahvaltıyı

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  8. Locman

Locman SCW Üyesi

77
    48
    18
    Tekirdağ organizasyonuyla günlerin çakışması dolayısı ile kahvaltı gününü erteledik, bilginiz olsun

Bunu beğendi. 6 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş