07 TEMMUZ 2013 Pazar Büyük Trakya Buluşması | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

07 TEMMUZ 2013 Pazar Büyük Trakya Buluşması

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Katılım
19 Eyl 2012
Mesajlar
6,767
Beğeniler
5,650
Yaş
36
#1
Ramazan arifesi olan 07 TEMMUZ 2013'de güzel bir pazar sabah kahvaltısı, devamında güzel manzarası olan ve isteyenlerin yamaç paraşütü yapabileceği uçmakdere ve Kumbağ'da deniz kenarındaki balık restoranında vereceğimiz son mola ile güzel pazar gününü siz değerli dostlarımızla geçirmek isteriz. Ayrıntıları yarın tekrar yayınlayacağım. Katılmak isteyen dostlarım isimlerini ve katılacağı kişi sayısını yazmaya başlasın. Gelecek yada gelmek isteyip de gelemeyecek tüm dostlarıma şimdiden teşekkür ederim...

Değerli dostlarım;
Organizasyon ayrıntıları şu şekilde,
İstanbulda belirlenecek buluşma noktası çıkışlı yolculuğunuz otobandan gelinecekse
KINALIgişelerinden çıkış yapılarak normal yol kullanılacaksa Silivri sonrası KINALI sapağından Tekirdağ tabelalarını takip ederek sırasıyla şu yerleşim yerleri geçilecek.
Gümüşyaka, Sultanköy, Marmara Ereğlisi ve Yeniçiftlik
En son yerleşim yerini geçtikten sonra Tekirdağ yönünde ilerlerken ÇORLU yol ayrımı gelecek. Saat 08:00-08:30 gibi yol ayrımında bulunan benzin istasyonunda sizi Ben ve diğer dostlarım karşılayacak.
Konvoy halinde ilk durak olarak kahvaltı yerine gidilecek. TEKİRDAĞ TRAKPET TESİSLERİ TRAK & CAFE RESTAURANT - YouTube
Kahvaltı menüsü için arkadaş "ben sayarım sen yorulursun abi dedi" kısacası açık büfe ve kişi başı ücreti 25tl.

İkinci durak UÇMAKDERE...tekirdağ show tv de - YouTube
Paraşütle atlayış yapmak isteyenlerin talebine göre kahvaltı yerinden Uçmakdere'ye teker döndüreceğiz. Paraşütün iniş alanı deniz kenarında olduğundan katılımın fazla olması durumunda isteyen denize girebilir.
Paraşütle atlamak isteyenler için kişi başı ücret atlayış yerine göre (250mt-600mt) 70-100 tl arasında (Bu ücret talebe göre değişiklik gösterecek). Atlayış yapacak arkadaşlar için sadece spor ayakkabı şartı olacak. Kamera kaydı için ücret 40 tl. Bu ücreti sizinle atlayış yapacak pilotlar alacağından pazarlık serbest olacak.

Üçüncü ve son durak olarak KUMBAĞ'da balık keyfi yapacağız...


Beyaz peynir, Kavun, Salata, Kalamar, Karides Tava, Balık (balık sevmeyenler için Köfte), Meyve ve içecek olarak Kola olup ücreti kişi başı ücreti 40 tl. Alkol için ek ücret alınacaktır.

Kumbağ küçük bir sahil kasabası olduğundan kontrol noktası olabilir. Alkol alacak arkadaşlar içinyedek sürücü şart olabilir.

T
arifleri, açıklamaları ve uyarıları yaptıktan sonra gelecekleri ve atlayış yapmak isteyenleri kişi bazında belirlememiz gerekiyor. Kahvaltı için masa ayarlaması ve atlayış için sayı vermem gerekiyor. Atlayış için bir grup daha olacakmış. Hava tahmini ve sayı için en geç cuma günü öğleden sonra bildirim yapmam gerekiyor. Buna göre süre daralıyor. Benimle atlayış yapmak isteyenleri bekliyorum.

Keyifli bir pazar olması dileğiyle katılımcılara ve katılmak isteyip de katılamayacak dostlarıma şimdiden teşekkür ederim
...
 

Ziya

Kayıtlı Üye
Katılım
11 Ocak 2013
Mesajlar
1,379
Beğeniler
733
Yaş
40
#4
Gözümüz gönlümüz şöyle güzel bir deniz manzarası görecek inşallah.
 

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Katılım
19 Eyl 2012
Mesajlar
6,767
Beğeniler
5,650
Yaş
36
#6
Esli gelecek arkadaslar yada arkadas dost getirecekler sayi belirtsinler lutfen
 

Lejyoner

Administrator
Katılım
11 Eki 2010
Mesajlar
9,015
Beğeniler
6,456
Yaş
40
#7
Onu tam salı günü gibi belirleriz diyorum Muratcım..