Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

07/01/2016 Scw Ankara Buluşması

:( artvınde bulunmamdan dolayı katılamayacagım...şimdiden ıyı sohbetler arkdaslar

kokoreç aklımı başımdan alan tek yiyecek :) ankaranın ayazında evde kös kös oturulur mu yaaa az hareket lazım :)

ankaradaki tüm dostlarımıza selamlar sevgiler, inşallah yakın zamanda görüşeceğiz

:( artvınde bulunmamdan dolayı katılamayacagım...şimdiden ıyı sohbetler arkdaslar
Bi denk gelemedik be kardeşim...en.kisa zamanda bekliyorum buluşmalara..
[doublepost=1452107867,1452107833][/doublepost]
kokoreç aklımı başımdan alan tek yiyecek :) ankaranın ayazında evde kös kös oturulur mu yaaa az hareket lazım :)
Abi buyur gel kokoreç icin gel bizim icin gel :) :) :)
[doublepost=1452107932][/doublepost]
ankaradaki tüm dostlarımıza selamlar sevgiler, inşallah yakın zamanda görüşeceğiz
Aleykum selam...ankaradan da ulu abi..sag olasin...

Bi denk gelemedik be kardeşim...en.kisa zamanda bekliyorum buluşmalara..
ankaraya bi tayin alabiilsem ahhh :( ama gonulden ınanıyorum Ankaraya temellı geldıgımde guzel organızasyonlarımız olucak onderlıgınde kardesım...

Inss k
ankaraya bi tayin alabiilsem ahhh :( ama gonulden ınanıyorum Ankaraya temellı geldıgımde guzel organızasyonlarımız olucak onderlıgınde kardesım...
Ins kardeşim ins...siz dostlarımiz desteği ile herseyi yaparız...
Scw ve dostlari candir...gerisi heyecandir...:)

Geri
Üst Alt