Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

06 fr 066

Maşallah ufak değişikler çok iyi gerçekten, güle güle kullanın. Tamda benim aradığım şeyler :D gündüz farı, gözlük kabı, bide anahtarlıgı nerden bulabilirim acaba? :D

teşekkürler, gündüz farını ebay'den almıştım, diğerleri de ya servis ya da oemvag

- - - Updated - - -

abı yapmıssın yapıcagını one lıp arkaya cupra spoıler tamamdır ıste

abı bırde urunlerın yanlarının yanına fıyat ve yer bılgısı yazabılırmısın

spoiler olabilir ama lipi şimdilik düşünmüyorum, fiyatları ayrı ayrı bilmiyorum malesef toptan aldığım için

- - - Updated - - -

Çok güzel olmuş yaptığın herşey güle güle kullan. Seat logolu sibop kapaklarını aradım bulamadım nerden buldun bende istiyorum onlardan

http://www.ebay.com/itm/SEAT-OF-4-G...arts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f05f057ed

Kardeş kolay gelsin iyi bayramlar bu ebaydan aldığın ürünler hangileri acaba birde burdan aldığın ürünlere vergi felan ödüyormusun hani gümrükten bizde alsak nasıl alırız açıklaya bilirmisin bu arada plakanda çok güzelmiş.066

Kardeş kolay gelsin iyi bayramlar bu ebaydan aldığın ürünler hangileri acaba birde burdan aldığın ürünlere vergi felan ödüyormusun hani gümrükten bizde alsak nasıl alırız açıklaya bilirmisin bu arada plakanda çok güzelmiş.066

eğer ürün bedeli 75 euro yu geçerse vergi ödersiniz, ben çoğunu oemvag sitesinden aldım, tanıdık bi gümrükçü bulup vergiden muaf tutuldu, yoksa toplamda 500 civarı vergi çıkardı sanırım, plaka için teşekkür ettim :)

- - - Updated - - -

Allah Kaza Bela Vermesin Kardeş :)

amin hiç birimize inşallah

abı bu arada bu kadar yaptın emek verdın satısta sanırım aracın

Geri
Üst Alt