Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

03 VK 742 1.4 tsi lonumu satıyorum

niye şekerim;
araç veya mal mülk para uğruna benle aşk yaşayacak kimse varsa hiç yanaşmasın gerçek sevgi aşk gönülden olmalıdır,
belkide bu huyumdan bulamıyorumdur...zamane gençliği çok tuhaf oldu herşey yapmacık ve rant...

valla yanlış anlıyon abicim ya haklısın tabi bende o düşüncedeyim

niye şekerim;
araç veya mal mülk para uğruna benle aşk yaşayacak kimse varsa hiç yanaşmasın gerçek sevgi aşk gönülden olmalıdır,
belkide bu huyumdan bulamıyorumdur...zamane gençliği çok tuhaf oldu herşey yapmacık ve rant...

Abi ask hayatı bozuk olanlara lafın gelişi yazılmış birşey.. Arabanın dikkat çektiğini belirtmek icin

Abi ask hayatı bozuk olanlara lafın gelişi yazılmış birşey.. Arabanın dikkat çektiğini belirtmek icin

arabam o kadar dikkat çekiyorda neye yarıyorki yaa boşverr seviyorum herkesi ama nedense kızlar beni sevmiyor çok çirkinim herhalde...

Hayırlı Satışlar Hasan.
İnşallah gönlündeki Rakama Satarsın.

Geri
Üst Alt